Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem

L² - Language Consulting to profesjonalna szkoła językowa dla firm. Oferujemy naszym Klientom m.in.: język angielski ogólny (General English), język angielski biznesowy (Business English), język specjalistyczny (English for Specific Purposes), kursy wyjazdowe do Anglii.

Język angielski ogólny (General English)

Kursy języka angielskiego ogólnego (General English)  prowadzone są na wszystkich poziomach zaawansowania w formie zajęć grupowych i indywidualnych. Każdy kurs języka angielskiego ogólnego (General English)  poprzedzony jest wnikliwą oceną poziomu i analizą potrzeb językowych. Kursy języka angielskiego ogólnego (General English) prowadzone są najczęściej metodą eklektyczną, która dzięki szerokiej wiedzy metodycznej lektora i jego możliwości doboru technik nauczania dostosowanych do stylu uczenia się Słuchacza.

Język angielski biznesowy (Business English)

Kursy języka angielskiego biznesowego (Business English) przeznaczone są dla osób komunikujących się z kontrahentami w języku angielskim, dla których umiejętność profesjonalnego porozumiewania się w języku angielskim stanowi absolutną konieczność. Podejście leksykalne L² Language Consulting pozwala w krótkim czasie znacznie poszerzyć zasób słownictwa związanego z wybranymi przez Słuchacza zagadnieniami biznesowymi. 

Język angielski specjalistyczny (English for Specific Purposes) – kursy języka angielskiego:

English For Banking and Finance

Ten kurs jest idealny dla pracowników branży finansowej, księgowych oraz osób zajmujących się usługami bankowymi, statystykami, analizą i prezentacją danych.

English For Law

Jest to kurs języka angielskiego obejmujący zagadnienia prawnicze. Z pewnością zainteresuje adwokatów, notariuszy, radców i sędziów, a także osoby sporządzające umowy w języku angielskim. Jako nie tylko szkoła językowa dla firm, ale także profesjonalne biuro tłumaczeń, dysponujemy bardzo bogatymi bazami terminologicznymi, dotyczącymi m.in. międzynarodowych umów handlowych.

English For Trade

Podczas tego kursu słuchacze uczą się słownictwa związanego z branżą handlową. Jest on odpowiedni dla wszystkich zajmujących się sprzedażą, kupnem lub produkcją towarów.

English For IT

Jest to kurs języka angielskiego, który obejmuje zagadnienia związane z sektorem teleinformatycznym. Tematyka kursu to m.in. systemy komunikacyjne, sieci, bazy danych, bezpieczeństwo, multimedia.

English For Medicine

„English for Medicine” to kurs języka angielskiego dla osób związanych z sektorem medycznym (lekarzy, pielęgniarek). Pozwala opanować angielską terminologię medyczną i doskonalić umiejętność komunikowania się w języku angielskim w środowisku pracy.

Presentations in English

Szkolenie jest specjalnie zaprojektowane dla osób, które potrzebują umiejętności prezentacji w życiu zawodowym. Doskonale przygotowuje do profesjonalnych prezentacji - kursanci poznają strukturę prezentacji, potrzebne słownictwo oraz typowe wyrażenia. Dzięki temu szkoleniu dowiesz się również jak radzić sobie ze stresem oraz nauczysz się wzmacniać przekaz werbalny przy użyciu gestów.   

Negotiations in English

Jeśli chcesz doskonalić swoje umiejętności w prowadzeniu spotkań i negocjacji, „Negotiations in English” jest właśnie dla Ciebie. Szkolenie obejmuje techniki prowadzenia spotkań i negocjacji, język argumentacji oraz sposoby wyrażania opinii.

Survival English

Kurs ten może przydać się każdemu, kto podróżuje służbowo lub prywatnie. Podróżowanie to prawdziwy survival – nasz kurs spełnia rolę niezbędnika.

Vocabulary Bomb

Dla wielu uczących się języka obcego problemem nie są zagadnienia gramatyczne, ale przyswajanie i poszerzanie słownictwa oraz zwrotów. Ich znajomość w dużej mierze stanowi o sukcesie każdego kursanta. Proponowane przez nas zajęcia są prawdziwą bombą leksykalną. Polecane wszystkim, którzy chcieliby poszerzyć swój zasób słownictwa zarówno w zakresie języka angielskiego ogólnego (General English), języka angielskiego biznesowego (Business English), jak też języka specjalistycznego (English for Specific Purposes)  i posługiwać się nim z większą swobodą.

Szkolenia wyjazdowe do Anglii

Szkolenia wyjazdowe  do Anglii to dedykowane ludziom biznesu intensywne spotkania z językiem obcym, które są idealnym połączeniem wypoczynku z aktywną nauką. Celem szkolenia wyjazdowego jest nabycie, utrwalenie i doskonalenie umiejętności językowych niezbędnych w pracy zawodowej. Organizujemy zarówno kursy indywidualne, jak i grupowe, kursy języka angielskiego ogólnego (General English), języka angielskiego biznesowego (Business English), kursy języka specjalistycznego (English for Specific Purposes), a ich forma jest dostosowana do potrzeb kursanta i pracodawcy. Niewątpliwą zaletą szkoleń wyjazdowych do Anglii jest możliwość oderwania się od codziennych obowiązków i poświęcenie się nauce języka. Takie zanurzenie się w języku jest niezwykle skuteczne i szczególnie polecane osobom, które mają trudności z przełamaniem bariery komunikacyjnej.
 
Nauka w kraju anglojęzycznym to gwarancja szybkich i wymiernych postępów oraz doskonały sposób na interesujące spędzenie czasu, poznanie brytyjskiej kultury i zwyczajów.

 

Szkoła językowa L² Sp. z o.o. - Language Consulting i Szkoła języków obcych Cambridge School of English

posiadane certyfikaty, wyróżnienia, tytuły