Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem

Blended learning - połączenie platformy e-learningowej z zajęciami w tradycyjnej formie z lektorem (stacjonarnie bądź online)

Blended learning - połączenie platformy e-learningowej z zajęciami w tradycyjnej formie z lektorem (stacjonarnie bądź online)

Metoda nauczania blended learning

Metoda nauczania blended learning zdobywa na rynku szkoleń i kursów językowych coraz więcej uznania. Wyróżnia ją elastyczność oraz różnorodność - te dwie cechy sprawiają, że Kursanci coraz chętniej sięgają po ten sposób nauki. Na czym zatem polega blended learning?

Blended learning jest metodą nauczania, która łączy w sobie dwa elementy: zajęcia w tradycyjnej formie z lektorem (stacjonarnie lub online) oraz naukę za pośrednictwem platformy e-learningowej. Skuteczność metody polega na naprzemiennym stosowaniu obu rozwiązań. Zwiększa to motywację i efektywność Kursanta, ponieważ lekcje są bardziej zróżnicowane i przez to - ciekawsze.

Zajęcia z lektorem pozwalają Kursantowi ćwiczyć wszystkie umiejętności językowe i wykorzystywać je w praktyce np. poprzez mówienie lub pisanie. Czas spędzony z nauczycielem pozwoli na naturalną komunikację w języku obcym oraz będzie świetną okazją do pokonania bariery językowej. Dodatkowo, lektor pomoże wyjaśnić wszystkie wątpliwości Kursanta.

Zajęcia na platformie e-learningowej kładą nacisk na pracę własną Kursanta. Poprzez wykonywanie różnorodnych ćwiczeń, oglądanie materiałów video, słuchanie nagrań audio oraz czytanie tekstów, Kursant rozwija kompetencje językowe wielotorowo. Bez wychodzenia z domu ma możliwość stałego kontaktu z językiem obcym o dogodnej dla siebie porze. Wszystkie pytania i wątpliwości, które pojawią się u Kursanta w czasie nauki na platformie e-learningowej są na bieżąco wyjaśniane i omawiane w czasie zajęć z lektorem. W ten sposób obie formy nauki wzajemnie się uzupełniają i tworzą idealny balans między indywidualną pracą i rozwojem Kursanta a spotkaniami z lektorem, który monitoruje postępy swojego ucznia.

Szkoła Językowa  L² - Language Consulting oferuje naukę metodą blended learning już od kilku lat. Nasi Słuchacze doceniają w tej metodzie zwłaszcza „czynnik ludzki” czyli aktywną i obecną przez cały czas w metodzie blended learning osobę lektora. To przede wszystkim lektor, z którym mamy kontakt, z którym możemy porozmawiać na nurtujące nas tematy (oczywiście wyłącznie  w języku obcym ?), z którym możemy przygotowywać się do ważnego egzaminu lub prezentacji, stanowi tę niepodważalną przewagę i zaletę zarazem w porównaniu z najbardziej nawet zaawansowaną technologicznie platformą e-learningową.

Zadowolenie naszych Klientów oraz miarodajne postępy Kursantów pokazują, że ten sposób nauki jest przystępny, a jednocześnie bardzo skuteczny. Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty kursów.

Więcej informacji na temat blended learning czyli połączenia pracy własnej na platformie e-learningowej z tradycyjną formą nauki z lektorem stacjonarnie bądź online uzyskacie Państwo pisząc lub dzwoniąc do naszej szkoły:

E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Tel.: 0048-690-840-181

Tel.: 0048-531-974-406

 

Szkoła językowa L² Sp. z o.o. - Language Consulting i Szkoła języków obcych Cambridge School of English

posiadane certyfikaty, wyróżnienia, tytuły

Please publish modules in offcanvas position.