Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem

Język angielski w wakacje. Wakacyjne warsztaty językowe w firmie.

Język angielski w wakacje - dlaczego warto?

Zawsze i wszędzie warto uczyć się języka obcego. Nauka, a co za tym idzie znajomość języka angielskiego to:

 • podniesienie kompetencji zawodowych
 • podróż po kulturze krajów anglojęzycznych
 • poszerzenie horyzontów poznawczych
 • doskonała metoda ćwiczenia pamięci
 • gimnastyka dla mózgu
 • forma wymiany doświadczeń
 • klucz do niezależności
 • wolność podróżowania
 • furtka do poznawania nowych ludzi z całego świata
 • natychmiastowy dostęp do informacji
 • sposób na podniesienie własnej samooceny

Znajomość języka angielskiego podnosi kompetencje zawodowe pracownika w oczach obecnego oraz przyszłych pracodawców. Pozwala pracownikowi szybciej i efektywniej wykonywać obowiązki zawodowe, które w erze globalizacji wymagają w bardzo wielu sytuacjach głębszej niż ta nabyta w szkole lub na studiach znajomości języka angielskiego. Wiele firm decyduje się na przerwę w zajęciach w okresie wakacyjnym. Warto jednak pamiętać, że kontynuacja nauki języka obcego może dać pracownikom wiele korzyści oraz satysfakcji. Język angielski w wakacje jest gwarantem ugruntowania wiedzy zdobytej podczas regularnych zajęć w ciągu całego roku. Pozwala na jej utrwalenie i poszerzenie. Zapewnia szybszą możliwość zrobienia postępów i przejścia na kolejny, wyższy poziom znajomości języka obcego.

Wakacje z angielskim - jak to zrobić? Może wakacyjne warsztaty językowe w firmie są odpowiedzią na to pytanie?

Nauka języka angielskiego w wakacje może przybierać formę kontynuacji regularnych zajęć, odbywających się raz lub dwa razy w tygodniu. Jest to oczywiście tylko jedna z propozycji nauki języka obcego w lipcu i sierpniu. Mogą nią również być wakacyjne warsztaty językowe w firmie prowadzone z inną częstotliwością niż zajęcia regularne i o odmiennym  od nich okresie trwania. Wakacyjne warsztaty językowe w firmie to na przykład 120-minutowe intensywne spotkania poświęcone tematowi korespondencji mailowej w języku angielskim lub 90-minutowe warsztaty filmowe. To także spotkania konwersacyjne, które nie niosą za sobą konieczności utrzymywania stałego składu grup. Za każdym razem mogą w nich uczestniczyć inni pracownicy firmy. Jedynym warunkiem jest zbliżona znajomość języka angielskiego uczestników, na przykład dany warsztat może być dedykowany kursantom na poziomie A1 i A2, A2 i B1, B1 i B2 lub B2 i C1, C1 i C2. Warsztaty językowe w okresie wakacyjnym niosą ze sobą wiele korzyści. Kursanci mają możliwość pracy i szlifowania znajomości języka angielskiego oraz uczestniczenia w konwersacjach z pracownikami danej firmy innymi niż uczestnicy całorocznego kursu, z którymi spotykają się podczas regularnych zajęć od września do czerwca.

Nauka języka angielskiego w wakacje może mieć także formę zagranicznych wyjazdów językowych, na przykład do Londynu. Stanowią one niepowtarzalną okazję całkowitego zanurzenia się w języku obcym w anglojęzycznym otoczeniu. Język angielski w wakacje w formie wyjazdu to intensywna nauka języka w połączeniu z doświadczeniem kulturowym oraz interkulturowym. Kurs językowy może być dodatkowo  połączony z programem zwiedzania Londynu i jego okolic. Wakacyjny kurs językowy w Londynie pozwala na elastyczność doboru intensywności nauki od 20 do 40 godzin zajęć tygodniowo, profilu kursu - od języka ogólnego poprzez kurs biznesowy aż do nauki języka specjalistycznego oraz na dobór preferowanej formy zakwaterowania.

A gdy już będą Państwo w "kolebce" języka angielskiego, jaką jest Londyn, zachęcamy do:

 • odwiedzenia oficjalnej rezydencji brytyjskich monarchów - Pałacu Buckingham
 • odwiedzenia serca Londynu, czyli Trafalgar Square
 • zrobienia zakupów na Oxford Street
 • zrobienia pamiątkowej fotografii ze swoim idolem w Muzeum Figur Woskowych Madame Tussaud
 • odwiedzenia Tower of London, znajdującej się na liście światowego dziedzictwa UNESCO
 • sprawdzenia, która jest godzina na sławnym zegarze Big Ben

Zajęcia języka angielskiego w wakacje mogą odbywać się w formie dwumiesięcznej pracy na autorskiej platformie e-learningowej L2 - Language Consulting. Kursanci sami mogą wówczas wybierać częstotliwość oraz godzinę nauki. Materiały mogą zostać im przypisane przez lektora lub są wybierane samodzielnie przez kursanta. Język angielski w wakacje przybiera wówczas formę nauki w nowej odsłonie.

Język angielski w wakacje w kilku odsłonach? Co dla Państwa firmy jest najlepszym rozwiązaniem?

Język angielski w wakacje może mieć wiele postaci optymalnie dostosowanych do Państwa bieżących zainteresowań i potrzeb.  Może być częścią systemu motywacyjnego pracowników Państwa firmy, formą bonusu dla działu, który miał szczególne osiągnięcia lub pigułką, która w przystępnej i interesującej formie pozwala na przyswojenie potrzebnego materiału w krótkim czasie. Zaprezentowane powyżej wakacyjne warsztaty językowe w firmie, wyjazd zagraniczny, czy też wakacyjny kurs angielskiego w formie e-learningu nie wyczerpują oczywiście wachlarza dostępnych możliwości. Prosimy o kontakt z nami, a stworzymy rozwiązanie szyte na miarę, na które zasługuje Państwa firma.

Język angielski w wakacje. Wakacyjne warsztaty językowe w firmie. Nauka języka angielskiego w wakacje.

Szkoła językowa L² Sp. z o.o. - Language Consulting i Szkoła języków obcych Cambridge School of English

posiadane certyfikaty, wyróżnienia, tytuły

Please publish modules in offcanvas position.