Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem

E-learning i zajęcia online z lektorem w wirtualnej klasie

Zajęcia  na odległość – połączenie e-learningu i zajęć online prowadzonych przez lektora. Zapraszamy do naszej Wirtualnej Klasy w Wirtualnej Szkole o ponad 21 –letniej tradycji, z której skorzystało ponad 100 000 Słuchaczy – pracowników firm, instytucji państwowych, uczelni, słuchaczy indywidualnych.

E-learning i zajęcia online z lektorem w wirtualnej klasie

Szkoła Językowa L² - Language Consulting wychodzi naprzeciw oczekiwaniom swoich Klientów i proponuje zupełnie nowe rozwiązanie do nauki online - Wirtualną Klasę. Możesz z powodzeniem uczyć się z nami nie tylko angielskiego, ale również innych języków obcych.

Wirtualna Klasa to innowacyjna forma lekcji online - już teraz możesz uczyć się języka obcego bez wychodzenia z domu, w dużo łatwiejszy i bardziej przystępny sposób. Platforma online jest prosta w obsłudze, a jednocześnie posiada bardzo wiele ciekawych funkcji, które z pewnością urozmaicą naukę języka angielskiego i innych języków obcych.

Proponujemy zajęcia indywidualne (tylko Ty i lektor) oraz w małych grupach. Grupy są maksymalnie 4 - osobowe, co pozwala każdemu z Kursantów swobodnie się wypowiedzieć i brać czynny udział w zajęciach.

Nauka języka angielskiego online jest coraz częściej wybierana przez naszych Kursantów, którzy cenią sobie elastyczność i możliwość rozwoju językowego bez wychodzenia z domu. Ta forma jest również ciekawym urozmaiceniem, a także może stanowić uzupełnienie zajęć stacjonarnych. Gwarantujemy, że nasze zajęcia online zapewniają wysoką jakość nauczania, ponieważ są prowadzone przez profesjonalnych i wykwalifikowanych lektorów, którzy dbają o rozwój Kursantów i stale monitorują ich postępy.

Nasi lektorzy prowadzą lekcje online, które rozwijają wszystkie aspekty języka: słownictwo, gramatykę, wymowę, czytanie i słuchanie ze zrozumieniem, pisanie oraz mówienie. Nasza platforma do nauki online daje możliwość rozwoju wszystkich kompetencji językowych.

Dlaczego warto wybrać naszą platformę online?

  • Lekcje bez wychodzenia z domu, w dogodnym dla Ciebie czasie
  • Kurs indywidualnie dopasowany do Twoich potrzeb
  • Połączenie z Twoim lektorem na żywo
  • Wiele dostępnych funkcji i udogodnień (połączenie wideo, mikrofon, możliwość udostępniania ekranu oraz plików/prezentacji i wiele innych)
  • Nauka indywidualnie lub w małych grupach
  • Profesjonalna kadra lektorska
  • Różne profile kursów np. język ogólny, biznesowy lub specjalistyczny (np. medyczny, prawniczy), przygotowanie do egzaminów
  • Przystępna cena - już od 44 zł za 25 min
  • I wiele innych…

Więcej informacji możesz otrzymać wysyłając e-mail lub kontaktując się telefonicznie:

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Tel.: 690-840-181

Tel.: 531-974-406

Szkoła językowa L² Sp. z o.o. - Language Consulting i Szkoła języków obcych Cambridge School of English

posiadane certyfikaty, wyróżnienia, tytuły

Please publish modules in offcanvas position.