Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem

Edukacja dorosłych – nauka języków obcych i kursy językowe dla dorosłych, kurs języka angielskiego oraz szkolenia językowe dla firm w całej Polsce dostosowane do potrzeb słuchaczy w L² Language Consulting. Lektor polski czy Native Speaker?

Edukacja dorosłych - kursy języka angielskiego i kursy językowe dla firm i dorosłych

Znakiem obecnych czasów możemy bezsprzecznie określić rozwój osobisty i wszechstronne samodoskonalenie. Edukacja dorosłych, której bardzo istotnym elementem jest nauka języków obcych poprzez kursy językowe dla firm, posiada ogromne pole do popisu.
Różnego rodzaju zajęcia sportowe, zdobywanie nowych kompetencji i umiejętności, eksperymentowanie z rozlicznymi dietami, zagłębianie się w sztukę medytacji – to wszystko staje się częścią doświadczenia naszego, jak i naszych najbliższych. Spotykamy się coraz częściej z praktyką, że formą prezentu, zamiast materialnego przedmiotu, staje się karnet na wymarzone zajęcia czy też kurs języka angielskiego. Chętnie inwestujemy swój czas oraz środki finansowe w stawanie się lepszą wersją siebie. Nasze możliwości i sprzyjające temu procesowi okoliczności są dziś większe niż kiedykolwiek. W dobie zanikania granic i odległości między państwami i kulturami, jednym z elementów rozwoju osobistego musiała stać się naturalnie także nauka języków obcych.

Nauka języka obcego lub kilku języków obcych dla osób dorosłych

W licznych firmach spotykamy się z wielokulturowymi środowiskami, nasze dzieci wyjeżdżają na letnie kursy językowe i języka angielskiego, wracając z zagranicznymi znajomościami, a media i kulturę przenikają obcojęzyczne komunikaty. Wszystkie te czynniki oraz sama dostępność wyjazdów zagranicznych – ich coraz niższe ceny oraz dogodny, szybki transport,  zachęcają nas do podjęcia wyzwania jakim jest nauka języków obcych. Istotność tej umiejętności została zauważona na szczęście już w edukacji szkolnej, podczas której umysł ludzki jest najbardziej chłonny w poznawaniu nowego języka. W szkołach, a nawet już w przedszkolach, rzetelna nauka języka obcego coraz częściej staje się priorytetem. Rozpoczęcie jednak podnoszenia kompetencji językowych również u osób dorosłych nie jest działaniem skazanym na porażkę, wręcz przeciwnie. Odpowiednio dobrane zajęcia oraz trochę motywacji, mogą z dużym prawdopodobieństwem umożliwić szybkie opanowanie języka obcego, w stopniu umożliwiającym komunikację w miejscu pracy oraz swobodne rozmowy z zagranicznymi znajomymi.

Szkolenia językowe dla firm w całej Polsce. Lektor polski czy Native Speaker?

Szkolenia językowe dla firm świetnie wpisują się w powszechnie panujące trendy, zarówno samorozwoju jak i wielokulturowości. Oferta językowa L²- Language Consulting obejmuje szkolenia językowe dla firm w całej Polsce, zarówno kursy grupowe, jak i indywidualne, proponując także 2 opcje, jeśli chodzi o prowadzenie zajęć: native speaker lub lektor polski. Zajęcia z native speakerem pozwalają na kontakt z „żywym” językiem, poznanie tych najbardziej typowych, codziennych  i powszechnie używanych zwrotów danej kultury. Lecz główną zaletą jest zetknięcie się i osłuchanie z akcentem, jakim posługuje się naturalnie native speaker. Pozwala to na przełamanie pewnej bariery strachu przed porozumiewaniem się w obcym języku z cudzoziemcami. Ale i zajęcia językowe z polskim lektorem mają swoje zalety. Jest to szczególnie dobre rozwiązanie dla osób dopiero zaczynających swoją przygodę, jaką jest nauka języka obcego. Polski lektor wyjaśni przejrzyście wszelkie zawiłości gramatyczne, omawiając różnice w ojczystym języku.

Szkolenia językowe dla firm w całej Polsce cieszą się coraz większa popularnością. Poza większymi miastami, gdzie tego typu kursy językowe dla dorosłych już od dawna są częścią systemu motywacji i organizacji wielu przedsiębiorstw, także i w niewielkich, znacznie oddalonych od dużych ośrodków miejskich  miejscowościach, zapotrzebowanie na te usługi wzrasta. Szkoły językowe stają w tym przypadku przed dużym wyzwaniem znalezienia odpowiednio wykwalifikowanego lektora w danym rejonie, zwłaszcza gdy firma życzy sobie, by był to native speaker. Warszawa nieodmiennie pozostaje ośrodkiem dysponującym największą liczbą lektorów, których natywnym językiem jest język obcy.

Edukacja dorosłych – nauka języków obcych i kursy językowe dla dorosłych, kurs języka angielskiego oraz szkolenia językowe dla firm w całej Polsce dostosowane, Lektor polski czy Native Speaker?

Szkoła językowa L² Sp. z o.o. - Language Consulting i Szkoła języków obcych Cambridge School of English

posiadane certyfikaty, wyróżnienia, tytuły

Please publish modules in offcanvas position.