Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem

Platforma e –learningowa L² - Language Consulting – nauka języka angielskiego oraz inne szkolenia językowe dla firm i instytucji przez internet

Platforma e-learningowa – internetowe szkolenia językowe dla pracowników firm i instytucji

Platforma e-learningowa L² – Language Consulting jest nowoczesnym narzędziem, które oferuje naszym klientom profesjonalne internetowe szkolenia językowe dla firm. To innowacyjne wsparcie dydaktyczne wyznacza nowe standardy w e-learningu i jest idealnym narzędziem uzupełniającym tradycyjne kursy języka angielskiego. Oferowana przez nas platforma e-learningowa jest dostosowana do wszystkich poziomów znajomości języka i zawiera szereg różnorodnych zadań językowych podzielonych na różne kategorie tematyczne. Poza językiem ogólnym (General English) platforma e-learningowa L² – Language Consulting zawiera także liczne ćwiczenia oparte na słownictwie specjalistycznym i biznesowym (Business English). Dzięki temu nasza platforma e-learningowa świetnie nadaje się dla osób uczęszczających na szkolenia językowe dla firm.

Nauka angielskiego przez platformę językową:

Platforma e-learningowa posiada wiele różnych zalet, np. elastyczność, która zapewnia naszym klientom indywidualny tok nauczania oraz niezależność czasową. Użytkownicy nie muszą przerywać wykonywanej przez siebie pracy ani tracić niepotrzebnie czasu na dojazd na lekcje języka angielskiego. Kursanci korzystający z usług naszej szkoły językowej mogą się uczyć w najdogodniejszym dla nich czasie. Nauka języka angielskiego przyniesie kursantom błyskawiczne efekty, ponieważ mogą przerabiać dany materiał bez żadnych ograniczeń (cofanie, zatrzymywanie, przewijanie, ponowne czytanie, słuchanie oraz oglądanie).

Nauka angielskiego wymaga sprzyjających czynników, tak więc nasza platforma językowa jest świetnym rozwiązaniem, ponieważ negatywne czynniki takie jak stres bądź nieśmiałość  są całkowicie wyeliminowane.

Platforma e-learningowa L² – Language Consulting sprawia, że nauka języka angielskiego jest możliwa dla wszystkich kursantów uczęszczających na szkolenia językowe dla firm w całej Polsce.

Co więcej, 
nauka języka angielskiego z wykorzystaniem tego narzędzia jest bardzo efektywna, gdyż zawiera wiele aktualnych materiałów, które są regularnie umieszczane przez wykwalifikowanych lektorów języka angielskiego, posiadających duże doświadczenie metodyczne.

Wśród dostępnych materiałów, które oferuje nasza platforma językowa, znajduje się sporo materiałów autentycznych, takich jak: filmy, artykuły, audycje radiowe oraz internetowe, dzięki temu nauka angielskiego jest przyjemna i interesująca, a kursanci mogą wykonywać ćwiczenia sprawdzające znajomość języka angielskiego. Użytkownicy mają kontakt z żywym językiem i mają możliwość osłuchania się z akcentem native speakerów. Nasza platforma językowa zawiera wiele materiałów dydaktycznych, które są atrakcyjne dla kursantów i sprawią, że nauka języka angielskiego jest bardzo efektywna dzięki utrzymaniu wysokiego poziomu motywacji.

Platforma e-learningowa L² – Language Consulting jest bardzo przejrzysta, dzięki czemu wszyscy kursanci bez problemu mogą znaleźć odpowiedni dla siebie poziom oraz materiały, którymi są szczególnie zainteresowani.

Co więcej, nasza platforma doskonale uzupełnia kursy językowe, ponieważ lektorzy mają możliwość wysyłania swoim kursantom wybranych ćwiczeń oraz monitorowania poczynionych postępów. Wszystkie rozwiązane ćwiczenia mogą być robione kilkukrotnie co sprawia, że nauka języka angielskiego daje lepsze rezultaty. Użytkownicy mają możliwość powtarzania i utrwalania przerobionego materiału, a weryfikacja zdobytej wiedzy jest natychmiastowa. W dodatku, z naszej platformy e-learningowej można korzystać w dowolnym miejscu używając wybranego przez siebie urządzenia mobilnego (komputer, tablet, smartphone).

E-learning – skuteczna nauka języka angielskiego za pośrednictwem nowoczesnego narzędzia jakim jest platforma edukacyjna.

Platforma edukacyjna L² – Language Consulting jest niezwykle prosta i przejrzysta, a kursanci sami wybierają ćwiczenia, które chcą rozwiązać. Mogą korzystać z zasobów platformy jak z bogatej wirtualnej biblioteki.  Nieważne czy wcześniejsza nauka języka angielskiego odbywała się intensywnie i znają język angielski na wysokim poziomie, czy w ich przypadku jest to angielski podstawowy – każdy znajdzie odpowiednią dla siebie sekcję.

E-learning jest nowoczesnym rozwiązaniem które sprawia, że nauka języka angielskiego jest łatwa, szybka i przyjemna. Nasza platforma edukacyjna zawiera szereg ćwiczeń gramatycznych, leksykalnych, idiomy, kolokacje językowe, czytanie, słuchanie, wymowę poszczególnych słów oraz gry językowe. Metodycy tworzący materiały dodawane na platformę skupili się na opracowaniu ćwiczeń z języka angielskiego dla dorosłych, by przydatność dostępnych materiałów była jak największa i wiedza zdobyta po rozwiązaniu poszczególnych zadań mogła być wykorzystana w pracy. Platforma edukacyjna L² – Language Consulting oferuje ćwiczenia dostępne w takich formach jak m.in. :

•    Opcje wielokrotnego wyboru
•    Uzupełnianie luk w zdaniach (wpisywanie słownictwa oraz odpowiednich struktur gramatycznych)
•    Dopasowywanie poprawnych odpowiedzi
•    Szukanie synonimów oraz antonimów

Podsumowując, e-learning może stanowić bardzo ważne narzędzie dodatkowe pozwalające na szybką i efektywną naukę języka angielskiego. Nasza platforma edukacyjna zawiera materiały, które są najlepszą opcją uzupełniającą tradycyjne szkolenia językowe dla firm. Skuteczna nauka języka angielskiego jest oparta na utrzymaniu wysokiego poziomu motywacji kursantów. E-learning jest w tym wypadku bardzo dobrym rozwiązaniem, ponieważ łatwa dostępność i atrakcyjność umieszczanych przez nas materiałów umożliwia słuchaczom korzystanie z ciągle aktualizowanych zasobów.

Szkoła językowa L² Sp. z o.o. - Language Consulting i Szkoła języków obcych Cambridge School of English

posiadane certyfikaty, wyróżnienia, tytuły