Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem

Dane kontaktowe - Szkoła językowa, Biuro tłumaczeń, Szkolenia profesjonalne:

L² – Language Consulting Sp. z o.o.

ul. Marszałkowska 8/17, 
00-590 Warszawa

Szkoła Językowa:

tłumaczenia 0-22-622-40-98
email Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Szkolenia profesjonalne:

tłumaczenia 0-690-840-181
email Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Biuro Tłumaczeń:

telefon biuro tłumaczeń + 48-22-622-47-69
email Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Faks: 0-22-622-30-51

www.language.com.pl

Wypełnij formularz, a my skontaktujemy się z Tobą.
*Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w formularzu... zobacz
X
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w formularzu przez L2 – Language Consulting sp. z o.o. w celu nawiązania ze mną kontaktu i odpowiedzi na pytania.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowej od L2... zobacz
X
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowej od L2 – Language Consulting sp. z o.o. za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres zawarty w formularzu.
Wyrażam zgodę na używanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych w postaci kontaktu... zobacz
X
Wyrażam zgodę na używanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych w postaci kontaktu telefonicznego na numer podany w formularzu przez L2 – Language Consulting sp. z o.o. w celach marketingu bezpośredniego.
Administratorem danych osobowych zawartych w formularzu jest L2... zobacz
X
Administratorem danych osobowych zawartych w formularzu jest L2 – Language Consulting sp. z o.o. z siedzibą pod adresem: ul. Marszałkowska 8/17, 00-590 Warszawa, tel.: 22-622-40-98, e-mail: office@language.com.pl. Dane będą przetwarzane do podjęcia działań na Pana/Pani żądanie w celu nawiązania kontaktu i odpowiedzi na zadane pytania oraz do celów wynikających z prawnie uzasadnionego interesu realizowanego przez administratora danych, a mianowicie marketingu bezpośredniego. Dane będą przetwarzane do czasu zrealizowania lub zaprzestania realizowania ww. celów. Przysługuje Panu/Pani prawo do żądania dostępu do podanych danych, jak również do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a w zakresie przetwarzania do celów marketingu bezpośredniego również prawo do sprzeciwu wobec przetwarzania. Może Pan/Pani wnieść skargę do GIODO. Podanie powyższych danych jest dobrowolne, lecz niepodanie ich będzie skutkowało niemożnością realizacji celów, o których mowa powyżej.

Zapraszamy do naszych szkół

Cambridge School of English

Szkoła językowa L² Sp. z o.o. - Language Consulting i Szkoła języków obcych Cambridge School of English

posiadane certyfikaty, wyróżnienia, tytuły

Please publish modules in offcanvas position.