Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem

E-learning – jak utrzymać motywację na wysokim poziomie podczas uczenia się języków obcych?

W dzisiejszych czasach e-learning bardzo szybko zyskuje na popularności i odgrywa coraz większą rolę w procesie uczenia się języków obcych. Istnieje wiele korzyści przemawiających na korzyść tej formy kształcenia się, a do najważniejszych zalicza się m.in. :

 • oszczędność czasu
 • duża elastyczność
 • bezstresowa nauka
 • kształcenie różnych umiejętności językowych
 • możliwość wielokrotnego powtarzania materiału
 • dostosowanie do indywidualnych potrzeb użytkowników

Osiąganie dobrych wyników w uczeniu się języków obcych przy użyciu e-learningu wymaga dużej motywacji, systematyczności i częstego powtarzania zrealizowanego materiału.

E-learning – jak utrzymać motywację na wysokim poziomie podczas uczenia się języków obcych?

E-learning – jak utrzymać motywację na wysokim poziomie podczas uczenia się języków obcych?

Co możesz zrobić by utrzymać motywację na jak najwyższym poziomie podczas uczenia się języka obcego  na platformie e-learningowej?

Po pierwsze warto zacząć od wyznaczenia sobie realnego celu. Zależy Ci na ogólnym podniesieniu kompetencji językowych? Uczeniu się kilku języków obcych jednocześnie? Zdaniu egzaminu z języka obcego? Rozwijaniu umiejętności biznesowych przy jednoczesnej nauce języka obcego? Platformy e-learningowe, które oferuje L² - Language Consulting pomogą Ci utrzymać motywację na najwyższym poziomie i umożliwią zrealizowanie wszystkich wspomnianych celów w krótkim czasie.

Platformy e-learningowe, które oferujemy,  dają nieograniczony dostęp do wszystkich umieszczonych treści. Rolą użytkowników jest rozplanowanie nauki w taki sposób, aby znależć czas zarówno na realizację nowego materiału, jak i powtórki tego zrealizowanego. Należy pamiętać, że systematyczność jest niezwykle istotna w tej kwestii. Dzięki e-learningowi użytkownicy mogą dopasować tempo nauki języka obcego do swoich możliwości. Skutkuje to tym, że kursanci nie są przytłoczeni zbyt dużą ilością materiału.

W jaki sposób my motywujemy użytkowników do systematycznej pracy na naszych platformach e-learningowych?

 • Cel ­– użytkownicy po obraniu konkretnego celu, np. Przygotowanie się do wybranego egzaminu, skupiają się na wybranych treściach, które pomogą im ten cel osiągnąć w jak najszybszym czasie.
 • Dostosowanie – użytkownicy naszych platform e-learningowych sami wybierają tematykę oraz zagadnienia, których chcą się uczyć.
 • Różnorodność treści e-learningowych – każda z oferowanych platform e-learningowych zapewnia różne formy ćwiczeń językowych .
 • Gry językowe – dajemy użytkownikom możliwość szybkiego szlifowania umiejętności językowych poprzez dodanie elementu rywalizacji.
 • Monitorowanie postępów – dzięki generowaniu szczegółowych raportów użytkownicy mogą monitorować swój progres językowy oraz sprawdzić, które zagadnienia okazały się najtrudniejsze i należy je powtórzyć.

Szkoła językowa L² Sp. z o.o. - Language Consulting i Szkoła języków obcych Cambridge School of English

posiadane certyfikaty, wyróżnienia, tytuły

Please publish modules in offcanvas position.