Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem

Szkolenia językowe jako ważny element systemu motywacyjnego pracownika - Wyjazdy językowe i szkolenia językowe dla firm w całej Polsce, a korzyści dla pracowników i pracodawców

Szkolenia językowe jako ważny element systemu motywacyjnego pracownika

Coraz więcej firm i instytucji w ramach planowanych szkoleń w danym roku proponuje swoim pracownikom szkolenia językowe. Jest to niezwykle atrakcyjny i stosunkowo niedrogi element systemu motywacyjnego każdego pracownika. Niemal każdy pracodawca w Polsce zdaje sobie sprawę z tego, że inwestowanie w pracowników zwiększy rozwój firmy, a jednym z ważniejszych i najbardziej pożądanych przez pracowników elementów tej inwestycji zdecydowanie będzie podnoszenie kompetencji językowych. Znajomość języków obcych ułatwia współpracę z firmami międzynarodowymi, a co za tym idzie zwiększa możliwości nawiązywania kontaktów biznesowych. Dzięki temu szkolenia językowe stały się tak popularne i są coraz częściej uwzględniane w budżecie planu szkoleń wielu firm w Polsce. Dla wielu pracodawców szkolenia językowe stały się jednym z ważniejszych elementów systemu szkoleń firmy, a środki finansowe przeznaczone na szkolenia językowe są bardzo często nieograniczone.

Szkolenia językowe dla firm w całej Polsce

L² - Language Consulting od 1999 roku organizuje i przeprowadza szkolenia językowe dla firm w całej Polsce. Ukierunkowaliśmy się na potrzeby korporacji i instytucji państwowych dostosowując się do rynku i aktualnych potrzeb. Wiele firm, które interesują szkolenia językowe, wybierając szkołę, zwraca przede wszystkim uwagę na doświadczenie szkoły językowej w nauczaniu in-company i możliwość zorganizowania szkoleń językowych we wszystkich miastach i mniejszych miejscowościach w Polsce. Kolejnym kluczem wyboru szkoły językowej jest wykwalifikowana kadra lektorów oraz referencje.  Zatrudniamy ponad sześciuset pięćdziesięciu lektorów różnych języków w całej Polsce, którzy specjalizują się w nauczaniu języka ogólnego, biznesowego i specjalistycznego. Różnorodność profili lektorów wynika z odrębnych oczekiwań Klientów korporacyjnych, co w efekcie ułatwia możliwie najlepsze dostosowanie ich do potrzeb Klientów. L² - Language Consulting organizując szkolenia językowe dla firm w całej Polsce, zwraca szczególną uwagę na wysoką jakość oferowanych usług i kieruje się korzyścią dla Klienta i jego pracowników. Zadowolenie i efektywność usług L² - Language Consulting zostało wielokrotnie potwierdzone referencjami otrzymanymi od Klientów.  Od początku naszej działalności szkolimy wyłącznie pracowników firm i instytucjirocznie to około 6000 pracowników firm  i instytucji w całej Polsce. Naszymi Klientami są firmy międzynarodowe, polskie oraz urzędnicy piastujący najwyższe stanowiska w ministerstwach i innych instytucjach państwowych. Szkolenia językowe z całą pewnością staną się gwarancją sukcesu wielu pracodawców jak też ich pracowników ponieważ każdy z nich wie, jak ważną rolę w życiu, zarówno zawodowym jak i prywatnym, odgrywa znajomość języka obcego.

Wyjazdy językowe – połączenie interesu firmy i pasji podróżowania pracowników - korzyści dla pracowników i pracodawców

Innym ciekawym i interesującym elementem systemu motywacyjnego dla pracowników są intensywne wyjazdy językowe za granicę. Bardzo często jest to forma nagrody za dobre wyniki podsumowujące rok pracy. Od kilku lat wyjazdy językowe stały się popularne zarówno  wśród pracowników firm jak i młodzieży i dzieci szkolnej. L² - Language Consulting organizuje m.in. intensywne wyjazdy językowe do starannie wyselekcjonowanej szkoły w sercu Londynu. Kursy skierowane są zarówno do osób dorosłych jak i młodzieży powyżej szesnastego roku życia. Wyjazdowe kursy językowe do Londynu dają możliwość rozwiązania problemów językowych, z którymi wielu słuchaczy zmaga się podczas kursu językowego w Polsce. Wyjazdy językowe  mają na celu przełamanie bariery językowej oraz podniesienie poziomu zaawansowania językowego w krótszym czasie niż standardowe szkolenia językowe. L² - Language Consulting poleca szczególnie taką formę nauki dla osób  zapracowanych, mających trudności ze znalezieniem czasu na systematyczną  naukę w Polsce. Wyjazdy językowe i ich efekty niewątpliwe ułatwią pracę i funkcjonowanie pracownika w środowisku międzynarodowym, co z pewnością przyniesie korzyści dla pracodawcy.

Ważny element systemu motywacyjnego pracownika - Wyjazdy językowe i szkolenia językowe dla firm w całej Polsce, a korzyści dla pracowników i pracodawców

Szkoła językowa L² Sp. z o.o. - Language Consulting i Szkoła języków obcych Cambridge School of English

posiadane certyfikaty, wyróżnienia, tytuły

Please publish modules in offcanvas position.