Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem

Nauka języka angielskiego: jak znaleźć efektywny kurs języka angielskiego General English i Business English i jaką rolę pełni szkoła językowa i lektor języka angielskiego? - Native Speaker czy lektor Polski

Kurs języka angielskiego w szkole językowej L² – Language Consulting

Znajomość języka angielskiego jest obecnie jednym z podstawowych wymogów stawianych przez pracodawców w Polsce. Język angielski stał się językiem biznesu całego świata, dlatego warto zainwestować swój czas i pieniądze, aby nauka języka angielskiego przyniosła profity w przyszłości.

Język angielski stał się nieodłącznym narzędziem komunikacji w pracy w wielu korporacjach w Polsce, w wielu przypadkach stał się językiem firmowym. Obecnie korporacje zatrudniają wielu obcokrajowców - słabo lub w ogóle nie znających języka polskiego, w dobie rozwoju globalnej gospodarki istnieje też konieczność komunikowania się z wieloma krajami, stąd niemal każdy nowo zatrudniony pracownik powinien swobodnie porozumiewać się  w języku angielskim w zakresie przynajmniej General English z elementami Business English.

Odpowiedzią na potrzeby językowe pracowników małych i średnich firm, instytucji i korporacji jest kurs języka angielskiego w szkole językowej  L² – Language Consulting.

Nauka języka angielskiego

Szkoła językowa L² – Language Consulting ofertuje szeroką gamę szkoleń in-company na każdym poziomie zaawansowania z zakresu General English, Business English, przygotowanie do egzaminów FCE, CAE czy CPE, BEC, LCCI oraz innych. Każdy uczestnik szkolenia może znaleźć coś dla siebie w zależności od potrzeb i wyznaczonych celów przez siebie lub firmę.

Szkoła językowa L² – Language Consulting może zapewnić kurs języka angielskiego na każdym poziomie zaawansowania. Uczestnik rozpoczynając kurs języka angielskiego, rozwiązuje testy poziomujące: pisemny oraz ustny. Test pisemny jest skonstruowany na zasadzie testu wyboru, gdzie tylko jedna odpowiedź jest poprawna, natomiast rozmowa ustna przeprowadzana jest  w języku angielskim przez wykwalifikowanego metodyka. Testy mają za zadanie precyzyjne określenie poziomu znajomości języka angielskiego oraz dopasowanie kursu do potrzeb uczestnika szkoleń. Zajęcia mogą odbywać się indywidualnie lub grupowo, a forma zajęć dostosowana jest do możliwości czasowych i lingwistycznych uczestnika kursu języka angielskiego.

Szkoła językowa L² – Language Consulting oferuje różną i bardzo bogatą częstotliwość kursów. Jeżeli uczestnikowi szkolenia zależy na kursie intensywnym - może on osiągnąć lepsze wyniki w krótszym czasie, jeśli zaś na kursie standardowym – program realizowany będzie w ciągu wyznaczonego semestru. Szkolenia językowe dopasowane są do uczestnika kursu.

Kurs języka angielskiego organizowany przez naszą szkołę pozwala rozwinąć słuchaczom każdą sprawność językową: mówienie, pisanie, czytanie, rozumienie.  Lektor języka angielskiego przeprowadza testy semestralne, które mają na celu powtórzenie materiału, weryfikację progresu i analizę błędów po to, by móc skorygować je w przyszłości.

Każdy uczestnik po ukończeniu kursu języka angielskiego otrzymuje certyfikat uwzględniający m.in. liczbę odbytych zajęć i informację na temat poziomu zaawansowania.

Lektor języka angielskiego: lektor polski czy Native Speaker?

Nauka języka angielskiego w szkole językowej L² – Language Consulting  może odbywać się w formie kursu z wykwalifikowanym lektorem polskim języka angielskiego lub kurs z native speakerem.

Polski lektor języka angielskiego posiada wykształcenie wyższe z zakresu filologii angielskiej lub lingwistyki stosowanej. Może przygotować zajęcia na każdym poziomie, powtarzając struktury gramatyczne, proponując ciekawe ćwiczenia lub konwersacje a także realizować materiał niezbędny do zdania  określonego egzaminu.

Kurs z native speakerem ma również wiele korzyści ze względu na możliwość głębszego poznania kultury danego kraju anglojęzycznego, nauczenie się swobodnej komunikacji z obcokrajowcem czy osłuchanie z akcentem. Konwersacje z native speakerem pozwalają przełamać barierę związaną z mówieniem w języku angielskim. 
 
Polski lektor języka angielskiego bardzo często, oprócz wykształcenia filologicznego, posiada również specjalizację w innej dziedzinie, np. w zakresie farmacji, budownictwa czy IT.  Lektor języka angielskiego przygotowuje w trakcie kursu specjalistycznego materiały dostosowane do poziomu uczestnika szkolenia. Podczas szkolenia uczestnik rozwija wszystkie umiejętności językowe, które są regularnie weryfikowane poprzez testy, prace domowe czy dodatkowe ćwiczenia językowe.

Jak znaleźć efektywny kurs języka angielskiego General English i Business English i jaką rolę pełni szkoła językowa i lektor języka angielskiego?

Nauka języka angielskiego w szkole językowej z wykwalifikowaną kadrą lektorów (Native Speaker lub lektor Polski) oraz intensywna praca własna pozwolą osiągnąć zamierzony progres językowy. Regularne uczestnictwo w szkoleniach językowych z zakresu General English i Business English pomaga podnieść kwalifikacje zawodowe, które są tak niezbędne na stawiającym coraz większe wymagania rynku pracy.

Nauka języka angielskiego to nie tylko wymóg współczesnego świata, ale także znakomity sposób na samodoskonalenie i rozwój osobisty. Warto poświęcić czas na zadbanie o własne potrzeby językowe, by zwiększyć  swoje szanse na  osiągnięcie sukcesów w życiu zawodowym i prywatnym oraz samorealizację.

Nauka języka angielskiego: jak znaleźć efektywny kurs języka angielskiego  General English i Business English i jaką rolę pełni szkoła językowa i lektor języka angielskiego, Native Speaker

Szkoła językowa L² Sp. z o.o. - Language Consulting i Szkoła języków obcych Cambridge School of English

posiadane certyfikaty, wyróżnienia, tytuły

Please publish modules in offcanvas position.