Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem

Sklep online

Sklep internetowy L² -  Language Consulting – kupuj szybko i wygodnie, bez wychodzenia z domu

Dzięki nowemu rozwiązaniu, jakie oferuje nasza szkoła językowa już dziś możesz podjąć decyzję o kontynuacji zajęć lub zapisaniu się na nowy kurs za pośrednictwem sklepu online.

Nadal nie rozpocząłeś nauki swojego wybranego języka, gdyż dojazd do szkoły i formalności zajmują zbyt dużo czasu? Zastanawiasz się, czy istnieje jakiś inny sposób, dzięki któremu mógłbyś zapisać się na kurs językowy szybciej i na bieżąco mieć dostęp do najbardziej aktualnych ofert "Open courses" L² - Language Consulting i Cambridge School of English?

Mamy dla Ciebie idealne rozwiązanie!

Zapraszamy do naszego sklepu internetowego, który powstał z myślą o Twojej  wygodzie i dzięki któremu możesz łatwiej i dokładniej zapoznać się z ofertą szkoleń językowych "Open Course" dostępnych w L²- Language Consulting. To właśnie tutaj znajdziesz aktualną ofertą kursów języków obcych oraz pozostałe usługi dostępne w naszej szkole L²- Language Consulting, w tym, m. in. e-learning oraz warsztaty językowe.

L²- Language Consulting stwarza możliwość nauki wielu języków obcych, na różnych poziomach zaawansowania. Możesz wybrać nie tylko język angielski, ale również hiszpański, niemiecki, francuski, rosyjski, norweski, szwedzki, koreański oraz inne. Otwarty kursy języków obcych organizowane przez L²- Language Consulting i Cambridge School of English prowadzone są przez wykwalifikowanych i doświadczonych lektorów, którzy podczas swoich zajęć wykorzystują wszelkiego rodzaju materiały dydaktyczne, w tym również autentyczne, umożliwiające rozwój wszystkich umiejętności językowych.

Szkoła językowa L²- Language Consulting od wielu lat przekazuje nie tylko różnorodną, teoretyczną oraz praktyczną wiedzę z zakresu danego języka obcego, ale także interesujące informacje na temat kultury związanej z innymi krajami.  Oprócz realizacji standardowych programów i wykorzystywania odpowiednich podręczników gwarantujemy uczestnictwo w zajęciach prowadzonych przez lektorów, którzy wykazują maksymalne zaangażowanie i stale doskonalą swoją wiedzę. Priorytetem jest dla nich skuteczność w nauczaniu oraz właściwe relacje z kursantami.

W ofercie sklepu internetowego L²- Language Consulting znajdziesz szeroki wybór kursów językowych wraz z ich charakterystyką, informacjami na temat lokalizacji, terminami zajęć, a także ceną. Warto zapoznać się również z atrakcyjnymi promocjami, jakie oferuje nasza szkoła językowa. Podział na kategorie pozwala w łatwy i szybki sposób odnaleźć szkolenia językowe, które Cię interesują.

A co jeśli w naszym sklepie online nie znajdziesz kursu językowego, którego szukasz? W takiej sytuacji najlepiej skontaktować się z biurem L²- Language Consulting i przedstawić swoje oczekiwania.
W przypadku każdej osoby, która chciałaby rozpocząć naukę w naszej szkole przeprowadzany jest audyt językowy, czyli sprawdzenie poziomu znajomości danego języka obcego. Składa się on z dwóch części i jest bezpłatny.

Pierwszym etapem jest test pisemny, znajdujący się na stronie internetowej L²- Language Consulting:  https://language.com.pl/placement-test.html. Dzięki dostępności online możesz wykonać go w dogodnym dla siebie momencie.

Drugi krok to weryfikacja ustna, czyli rozmowa z metodykiem L²-Language Consulting.

Dla tych, którzy wolą odpowiadać na pytania w tradycyjny sposób istnieje także możliwość przeprowadzenia audytu w placówce naszej szkoły językowej. Wystarczy skontaktować się z biurem L²- Language Consulting, aby ustalić termin spotkania.

Poza aktualną i stale powiększającą się ofertą kursów językowych oraz usług na naszej stronie internetowej znaleźć można także ciekawe artykuły na temat różnych aspektów związanych z nauką języków obcych. Dążymy do tego, aby nie była ona jedynie obowiązkiem, ale również przyjemnością i zawsze przynosiła satysfakcję. Ponadto dokładamy starań, aby stale wzbogacać naszą ofertę o kolejne usługi i nieustannie pracujemy nad rozwijaniem strony internetowej L² - Language Consulting.

Jeśli nadal nie podjąłeś decyzji, czy chcesz rozpocząć naukę języka angielskiego lub każdego innego, właśnie z nami zachęcamy do uczestnictwa w bezpłatnych lekcjach próbnych. W tym celu prosimy o kontakt ze szkołą.
Zapraszamy wszystkich do nauki i doskonalenia swoich umiejętności językowych w L²- Language Consulting.

Nasz sklep online jest dostępny tutaj =>

Sklep Online, Sklep internetowy

 

Szkoła językowa L² Sp. z o.o. - Language Consulting i Szkoła języków obcych Cambridge School of English

posiadane certyfikaty, wyróżnienia, tytuły

Please publish modules in offcanvas position.