Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem

Angielski i inne szkolenia językowe online  -  nauka języków obcych przez Internet + dodatkowe lekcje/ konwersacje  z lektorem

Nie masz możliwości uczestniczenia w stacjonarnym kursie języka angielskiego lub innych szkoleniach językowych z powodu napiętego grafiku, regularnych wyjazdów służbowych lub częstej zmiany miejsca pobytu? Zależy Ci jednak na szybkiej i skutecznej nauce angielskiego czy innego języka obcego w dowolnym miejscu i o dowolnym czasie? Jeśli tak, to angielski i inne szkolenia językowe online + dodatkowe lekcje/konwersacje z lektorem będą dla Ciebie świetnym rozwiązaniem. Nasza starannie wyselekcjonowana i doświadczona kadra lektorów dojedzie w każde wskazane miejsce w wybranym przez Ciebie terminie. Nasz lektor może poprowadzić również lekcję bądź konwersacje czy przygotowanie do ważnego wystąpienia, negocjacji lub prezentacji online poprzez wirtualną klasę, Skype, a nawet przez telefon.

Najdłuższa lekcja  przez telefon w historii naszej szkoły trwała ponad 5 godzin!   

Szkolenia językowe online

Nauka angielskiego i innych języków obcych przez Internet niesie ze sobą liczne korzyści, m.in.:

 • dużą elastyczność
 • oszczędność czasu związana z dojazdami na zajęcia
 • maksymalne dopasowanie do potrzeb danego kursanta
 • możliwość ćwiczenia wszystkich umiejętności językowych
 • bezstresowa nauka w komfortowych warunkach
 • możliwość wielokrotnego powtarzania materiału
 • jasno określony cel zajęć
 • wykorzystanie różnych źródeł audiowizualnych
 • eklektyczne podejście wykorzystujące najnowsze metody nauczania języków obcych
 • możliwość uczenia się kilku języków
 • możliwość przygotowania się do powszechnie uznawanych certyfikatów językowych
 • zajęcia prowadzone przez profesjonalnych lektorów posiadających odpowiednie kwalifikacje

Dzięki naszym szkoleniom językowym online kursanci mają możliwość opanowania zarówno języka ogólnego, biznesowego, jak i specjalistycznego. Słuchacze, którym zależy na uzyskaniu poszczególnego certyfikatu językowego mogą się do niego przygotować za pośrednictwem naszej platformy GlobalExam. Szkolenia językowe online tego typu świetnie odzwierciedlają warunki panujące podczas egzaminu oraz pozwalają na szybkie i łatwe sprawdzenie wiedzy, a w efekcie osiągnięcie wymarzonego celu, którym jest zdobycie cennego certyfikatu.

Nauka angielskiego czy innych języków obcych przez Internet doskonale sprawdza się także jako uzupełnienie tradycyjnych stacjonarnych kursów językowych. Takie rozwiązanie znacznie przyspiesza proces nauki języka obcego oraz pozwala utrwalić materiał zrealizowany podczas zajęć z lektorem.

Skuteczność szkoleń językowych online + dodatkowe lekcje/ konwersacje z lektorem

Szkolenia językowe online nie są pod żadnym względem uboższe od tradycyjnych stacjonarnych szkoleń językowych. Są one tak samo skuteczne oraz pozwalają utrzymać motywację kursantów na najwyższym poziomie pod warunkiem, że uczestnictwo w nich jest systematyczne i wspierane pracą własną.  Z doświadczenia jednak wiemy, że utrzymanie samodyscypliny i systematyczności jest największym wyzwaniem  dla użytkowników nawet najlepszych platform e-learningowych.

Dlatego proponujemy połączenie nauki online ze szkoleniami prowadzonymi przez naszych wysoko wykwalifikowanych lektorów.

Nasza kadra lektorska jest starannie dobrana i posiada odpowiednie kwalifikacje do nauczania języków obcych, nierzadko również  dodatkowo wiedzę ekspercką w danej dziedzinie. W połączeniu z nowoczesnymi technologiami gwarantuje to wysoką atrakcyjność i skuteczność szkoleń językowych oraz najwyższą jakość prowadzonych zajęć.    

Platformy e-learningowe - logowanie oraz system raportowania

Wszystkie platformy e-learningowe, które oferuje L² - Language Consulting są w pełni intuicyjne oraz responsywne. Aby zalogować się na wybraną platformę e-learningową wymagany jest dostęp do komputera, tableta lub smartfona z dostępem do Internetu.

Platformy e-learningowe L² - Language Consulting pozwalają kursantom śledzić swoje postępy oraz powtarzać zagadnienia, które okazały się  najbardziej problematyczne. Co więcej, oferowane przez nas platformy e-learningowe umożliwiają generowanie raportów zawierających szczegółowe informacje dotyczące aktywności wszystkich kursantów (liczba rozwiązanych ćwiczeń, wykonane powtórki, czas spędzony na danej platformie e-learningowej itp.).

Rekomendujemy m. in. platformy sprawdzone na arenie międzynarodowej, z których korzystają setki tysięcy zadowolonych użytkowników.

Szkoła językowa L² Sp. z o.o. - Language Consulting i Szkoła języków obcych Cambridge School of English

posiadane certyfikaty, wyróżnienia, tytuły

Please publish modules in offcanvas position.