Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem

Historia firmy i nasze sukcesy

Szkoła językowa L²-Language Consulting działa na rynku od 1999 roku. Specjalizujemy się w kompleksowej organizacji szkoleń językowych dla Klientów instytucjonalnych. Dzięki indywidualnemu podejściu oraz unikalnym rozwiązaniom zgodnym z najwyższymi standardami w nauczaniu języków firma zapewniła sobie czołowe miejsce na rynku szkoleń językowych w sektorze B2B. Bezustannie podnosząc swoje kwalifikacje i unowocześniając stosowane metody dostosowujemy się do rosnących wymagań zarówno obecnych, jak i przyszłych Klientów.

Za największy sukces szkoły uważamy satysfakcję naszych kursantów oraz zauważalny rozwój ich umiejętności językowych.

O naszych sukcesach świadczy przede wszystkim lista Klientów, z którymi współpracujemy. Jesteśmy dumni także z tego, że współpracę z L²-Language Consulting doceniają nasi lektorzy, dla których staramy się być rzetelnym i oferującym wsparcie pracodawcą.

Najważniejsze osiągnięcia:

L² – Language Consulting Sp. z o.o. w Warszawie  została wyróżniona przez Instytut Europejskiego Biznesu  w XI edycji Konkursu Gepardy Biznesu na podstawie wiarygodnych danych finansowych z Krajowego Rejestru Sądowego.

W roku 2013 L²- Language Consulting otrzymała Certyfikat Wiarygodności Ogólnopolskiego Programu Wiarygodna Firma. Na podstawie prowadzonej w sposób ciągły weryfikacji ocen udzielanych firmie, Certyfikat potwierdza wysoką wiarygodność wyróżnionej firmy oraz zachowanie najwyższej jakości w zakresie obsługi klienta.

W roku 2010 L²- Language Consulting została członkiem Polskiej Izby Firm Szkoleniowych, zrzeszającej największe firmy szkoleniowe w Polsce.

W roku 2008 L²- Language Consulting otrzymała EuroCertyfikat w kategorii„Certyfikat Wiarygodności Firmy”.

Od marca 2008 r. - kwietnia 2016r.L²- Language Consulting była właścicielem 100 % udziałów East London School of English w Londynie, która posiadała akredytację Association of British Language Schools oraz akredytację British Council.

Od 2007 roku,L²-Language Consulting jest partnerem ETS (Educational Testing Service), największej organizacji testującej na świecie.

Od lipca 2006 do czerwca 2012 r. (w czerwcu 2012 działania operacyjne ELT Banbury zostały przeniesione do East London School of English w Londynie) L²- Language Consulting była właścicielem szkoły ELT Banbury w Wielkiej Brytanii. ELT Banbury posiadała akredytację British Council, była centrum egzaminacyjnym TOEIC, organizatorem kursów total immersion, kursów Business English i general English.

L² - Language Consulting otrzymała tytuł"Lider Przedsiębiorczości Roku 2006" za szczególne osiągnięcia w dziedzinie przedsiębiorczości, innowacyjności i dostosowania firmy do funkcjonowania na zintegrowanym rynku europejskim.

W roku 2005 L² - Language Consultingotrzymała prestiżowe wyróżnienie w ramach Ogólnopolskiego Forum Gospodarczego.

Szkoła językowa L² - Language Consulting jest pod stałym nadzorem Kuratora Oświaty.

Szkoła językowa L² Sp. z o.o. - Language Consulting i Szkoła języków obcych Cambridge School of English

posiadane certyfikaty, wyróżnienia, tytuły