Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem

Wirtualna klasa - zajęcia online dla firm instytucji szkół uczelni klientów indywidualnych

Wirtualna klasa L² - Language Consulting, czyli nowoczesna forma prowadzenia zajęć online dla firm, szkół, uczelni, indywidualnych słuchaczy

W dzisiejszych czasach tradycyjne zajęcia z języka obcego mogą być z powodzeniem zastąpione przez zajęcia prowadzone w formie online. E-learningowa szkoła języków obcych L² - Language Consulting dokładała od wielu lat wszelkich starań, by zapewnić lektorom możliwość prowadzenia zajęć z wykorzystaniem nowoczesnej technologii, która umożliwia im pójście z duchem czasu i prowadzenie lekcji języka obcego w skuteczny i efektywny sposób.

Do prowadzenia zajęć online oferujemy wirtualną klasę L² - Language Consulting. Wirtualna klasa jest miejscem, gdzie lekcje prowadzone są na żywo z lektorem dzięki transmisji internetowej zwanej też live streamingiem. Umożliwia to uczestniczenie w zajęciach z języka obcego w dowolnym miejscu w Polsce i na świecie. Takie rozwiązanie pomaga oszczędzić sporo czasu i całkowicie pozbyć się problemu związanego z dojazdem na spotkania i tradycyjne lekcje.

Tworzymy nową tradycję.  Wirtualna klasa L² - Language Consulting jest intuicyjna i responsywna, więc by  z niej korzystać wystarczy dostęp do odpowiedniego urządzenia (komputer, tablet, smartfon) z dostępem do Internetu.

zajęć z języka angielskiego i każdego innego języka obcego

Funkcje dostępne na wirtualnej klasie L² - Language Consulting

  1. Prezentacja

Lektor prowadzący ma możliwość przygotowania prezentacji, która będzie wyświetlona i omawiana podczas zajęć z języka angielskiego i każdego innego języka obcego. Dzięki prezentacji lektor może znacznie zwiększyć zainteresowanie kursantów tematem oraz lepiej przekazać dany komunikat. Z powodzeniem funkcja prezentacji zastępuje wykład.

  1. Tablica

Zarówno lektorzy jak i kursanci mają możliwość skorzystania z dostępnej opcji tablicy. Dzięki tej funkcji każdy może rysować na tablicy, zapisać dane słowo ręcznie lub zaznaczyć fragment tekstu na omawianym materiale.

  1. Audio/Video

Funkcja audio/video umożliwia lektorom włączenie podczas lekcji języka obcego treści audiowizualnych. Dzięki temu kursanci uczący się w wirtualnej klasie  mają kontakt z żywym i autentycznym językiem i osłuchują się z językiem obcym.

  1. Udostępnianie pulpitu

Dzięki funkcji udostępnianie pulpitu lektorzy mają możliwość udostępnienia kursantom podglądu na własny komputer. Mogą w ten sposób wykorzystać liczne materiały wzbogacające lekcje języka obcego, np. prezentacje, filmy video, strony internetowe i wiele innych zasobów dydaktycznych.

  1. Testy i ankiety

Lektorzy prowadzący mają możliwość przeprowadzenia testów oraz ankiet w trakcie lub po przeprowadzonej lekcji języka obcego. Umożliwia to sprawdzenie w jakim stopniu materiał zrealizowany podczas zajęć został opanowany oraz upewnienie się na czym kursanci chcieliby się skupić na następnej lekcji online.

  1. Czat

W wirtualnej klasie L² - Language Consulting wszyscy użytkownicy mają możliwość kontaktowania się ze sobą za pomocą dostępnej opcji czatu. Podczas lekcji online lektorzy mogą wysyłać zarówno wiadomości publiczne jak i prywatne do swoich kursantów.

Wirtualna klasa - zajęcia online dla firm instytucji szkół uczelni klientów indywidualnych

Więcej na ten temat możesz dowiedzieć się pisząc lub dzwoniąc do nas:

E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Tel.: 690-840-181

Tel.: 531-974-406

Szkoła językowa L² Sp. z o.o. - Language Consulting i Szkoła języków obcych Cambridge School of English

posiadane certyfikaty, wyróżnienia, tytuły

Please publish modules in offcanvas position.