Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem

E-korepetycje  czyli e-lekcje języka  angielskiego i innych języków obcych online

Wszyscy zdajemy sobie sprawę z faktu, że znajomość języków obcych odgrywa niezwykle ważną rolę w życiu każdego człowieka. Posługiwanie się językiem obcym ma znaczny wpływ nie tylko na rozwój osobisty i zawodowy, ale także na nawiązywanie nowych znajomości i budowanie relacji osobistych i profesjonalnych z obcokrajowcami.

Nasza szkoła proponuje rozwiązania, w których brak możliwości dojazdu lub spotkania się z lektorem „na  żywo” na terenie szkoły, nie stanowi przeszkody, aby przeprowadzić pełnowartościową, w 100% efektywną  lekcję języka angielskiego czy jakiegokolwiek innego języka obcego.

Dzięki nauce w formie online będziesz mógł płynnie i bez przeszkód uczestniczyć w e-lekcjach i komunikować się z innymi osobami oraz wykonywać obowiązki zawodowe w języku obcym.

By wyjść naprzeciw Państwa oczekiwaniom L² - Language Consulting umożliwia kursantom naukę języka obcego w wirtualnej klasieE-lekcje  czyli szkolenia i kursy języka angielskiego i innych języków obcych online odbywają się z kursantami na żywo dzięki transmisji internetowej znanej także jako live streaming. Każda zainteresowana osoba może zalogować się do systemu L² - Language Consulting, zapoznać się z dostępnymi profilami lektorów i zdecydować,  z którym z nich chcieliby odbyć np. 25 minutową lekcję języka obcego. Takie rozwiązanie pozwala słuchaczom na żywy kontakt z językiem i naukę języka z różnymi lektorami, dzięki czemu nie przyzwyczajają się oni do akcentu jednego nauczyciela i uczą się poprzez różne techniki.

E-korepetycje czyli e-lekcje języka angielskiego i innych języków obcych online

Wirtualna klasa L² - Language Consulting - 10 głównych zalet

Korzystanie z wirtualnej klasy L² - Language Consulting niesie za sobą liczne korzyści. Do największych zalet należą m.in.:

 1. wykorzystanie nowoczesnej technologii do nauki języka obcego
 2. bezstresowa nauka w komfortowych warunkach
 3. nauka w dowolnym miejscu i o dowolnym czasie
 4. ćwiczenie wszystkich sprawności językowych
 5. dostosowanie się do indywidualnych potrzeb kursantów
 6. najnowsze metody nauczania
 7. profesjonalna i wykwalifikowana kadra lektorska
 8. różnorodne materiały
 9. nauka z różnymi lektorami
 10. intuicyjna platforma zamiast niskiej jakości komunikator

W związku z nieustannie rosnącym trendem nauki języka angielskiego i innych języków obcych w formie online,  L² - Language Consulting oferuje swoim klientom najwyższej jakości narzędzia dostępne na rynku szkoleniowym. Lektorzy prowadzący biorą udział w odpowiednich szkoleniach umożliwiających im zapoznanie się ze wszystkimi dostępnymi funkcjami wirtualnej klasy L² - Language Consulting. Skutkuje to tym, że każde zajęcia online prowadzone są w sposób profesjonalny i kursanci osiągają maksymalne wyniki w nauce języków obcych.

Aby uzyskać więcej informacji na temat:

 • e-korepetycji z języka angielskiego i innych języków obcych,
 • 25 minutowych lekcji języka angielskiego online dla firm lub/ i słuchaczy indywidualnych
 • zajęć i szkoleń z języka angielskiego online

Zadzwoń lub napisz:

E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Tel.: 0048-690-840-181

Tel.: 0048- 531-974-406

 

Szkoła językowa L² Sp. z o.o. - Language Consulting i Szkoła języków obcych Cambridge School of English

posiadane certyfikaty, wyróżnienia, tytuły

Please publish modules in offcanvas position.