Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem

Cambridge AI Speech tutor – czyli sztuczna inteligencja jako nowoczesne rozwiązanie w uczeniu się prawidłowej i płynnej wymowy angielskiej

Cambridge AI Speech tutor – czyli sztuczna inteligencja jako nowoczesne rozwiązanie w uczeniu się prawidłowej i płynnej wymowy angielskiejCambridge AI Speech tutor – twój osobisty nauczyciel wymowy

Czy kiedykolwiek zastanawiałeś się, w jaki sposób szybko i efektywnie poprawić swoją wymowę? Jak nauczyć się brytyjskiego lub amerykańskiego akcentu? Jak sprawiać lepsze wrażenie, posługując się podczas rozmów, prezentacji, konferencji itp. płynną angielszczyzną, wolną od nadmiernie silnego, drażniącego, obcego akcentu?

Cambridge AI Speech Tutor jest nowoczesnym rozwiązaniem, które pomoże Ci we wszystkich wyżej wymienionych sytuacjach. Uczenie się sprawnego formułowania wypowiedzi w języku angielskim, jak i poprawnej wymowy nie jest łatwym zadaniem i wymaga wykorzystania szeregu różnych technik, które sprawią, że osiągniemy zadowalające nas efekty.

Chcąc nauczyć się poprawnej wymowy angielskiej musimy wziąć pod uwagę wiele różnych kwestii, które sprawią, że będziemy brzmieć zrozumiale i naturalnie. Przede wszystkim należy zwrócić uwagę na poszczególne fonemy (pojedyncze dźwięki), jak i odpowiednie procesy fonetyczna zachodzące pomiędzy słowami.

Dlaczego warto uczyć się poprawnej wymowy?

Ćwiczenie poprawnej wymowy angielskiej odgrywa kluczową rolę podczas uczenia się tego języka. Większość problemów w komunikacji nie wynika z niewłaściwego zastosowania danej struktury gramatycznej, a z powodu błędnej wymowy.

Ucząc się poprawnej wymowy możemy być pewni, że brzmimy naturalne w języku obcym,  nasz rozmówca nie ma problemów ze zrozumieniem przekazywanego przez nas komunikatu, a my oszczędzamy sobie stresu.

Uczenie się wymowy pozwala także rozwiązać problem ze zrozumieniem wypowiedzi tzw. Native Speakerów. Uczący się obcego języka często nie potrafią zrozumieć swojego rozmówcy, mimo tego że znają wszystkie wypowiadane przez niego słowa. Powodem tego jest niedostateczne opanowanie zasad wymowy, co wpływa także na zdolność rozpoznawania w cudzych wypowiedziach słów, które nie tylko zawierają fonemy niewystępujące w polszczyźnie, ale także podlegają w toku mowy licznym przekształceniom. Dla Polaka może nie być oczywiste, że np. „t” w wyrazach tea, water, i Tom, chociaż reprezentowane przez tę samą literę, brzmią nie całkiem tak samo..

Sztuczna inteligencja w nauczaniu wymowy – jak to działa?

Nowoczesna technologia, którą dysponuje Cambridge AI Speech tutor, pozwala na szczegółową analizę każdego wypowiedzianego przez nas dźwięku w słowie, zdaniu czy nawet dłuższej wypowiedzi ustnej. Sztuczna inteligencja umożliwia sprawdzenie, które konkretnie dźwięki były wymówione poprawnie, a nad którymi nadal trzeba popracować. Wszystko zaznaczone jest przez system odpowiednim kolorem – zielonym, żółtym lub czerwonym. Ponieważ uczenie się wymowy angielskiej  jest niełatwym zadaniem, Cambridge AI Speech tutor zapisuje dodatkowo każdy wypowiedziany przez nas dźwięk w formie fonetycznej.

Po otrzymaniu szczegółowej analizy użytkownicy mogą skupić się na ćwiczeniu wymowy najbardziej problematycznych fonemów. By to ułatwić Cambridge AI Speech tutor umieścił linki z odnośnikami do opisów do wszystkich 44 dźwięków fonetycznych.

Uczenie się wymowy angielskiej – do kogo skierowana jest platforma Cambridge AI speech tutor?

Platforma Cambridge AI Speech tutor skierowana jest przede wszystkim do:

  • osób chcących nauczyć się poprawnej wymowy angielskiej (brytyjski i amerykański akcent)
  • osób mających problemy ze zrozumieniem wypowiedzi tzw. Native Speakerów
  • osób chcących brzmieć profesjonalnie w pracy
  • osób chcących uniknąć niepotrzebnych problemów komunikacyjnych w języku angielskim
  • studentów filologii angielskiej i lingwistyki
  • wykładowców wyższych uczelni wykładających w języku angielskim
  • osób rozpoczynających naukę języka angielskiego (po to aby uniknąć utrwalanie błędów w wymowie)
  • osób, które chcą urozmaicić swoją naukę języka angielskiego

Testuj teraz za darmo - Kod promocyjny do wykorzystanie na stronie Cambridge-ai.center dla wersji "Standard" lub dla wersji "Pro" jest w opcji "1 day Trial":

L2-1day-trial

Jeżeli chcesz dokonać zakupu, możesz to zrobić online w Sklepie internetowym Cambridge.pl lub proszę o kontakt mailowy na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

 Speaking i Pronunciation

Szkoła językowa L² Sp. z o.o. - Language Consulting i Szkoła języków obcych Cambridge School of English

posiadane certyfikaty, wyróżnienia, tytuły

Please publish modules in offcanvas position.