Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem

Wyjazdy językowe do Anglii - nauka angielskiego - nasze szkoły językowe w Anglii

L² - Language Consulting współpracuje ze starannie wyselekcjonowanymi szkołami językowym w Anglii. Dzięki temu oferta L² - Language Consulting to nie tylko kursy językowe w kraju, ale także atrakcyjne cenowo profesjonalne szkolenia w Wielkiej Brytanii. Przewagę L² - Language Consulting stanowi możliwość bezpośredniej organizacji szkoleń bez dodatkowych opłat i pośredników, a także profesjonalna obsługa w języku polskim.

Wyselekcjonowane przez nas szkoły językowe w Anglii posiadają najważniejszą akredytację w dziedzinie szkoleń z języka angielskiego, którą jest akredytacja British Council oraz należą do elitarnej organizacji English UK.

Opinie naszych kursantów:

„W latach 2008, 2009 i 2010 uczestniczyłem w kursach języka angielskiego w ELT Banbury w Wielkiej Brytanii, organizowanych przez L2- Language Consulting Sp. z o.o. To dzięki nim mogłem uczestniczyć w żywej formie nauki języka zarówno w trakcie samych kursów w szkole jak i w miejscu zakwaterowania u przesympatycznych mieszkańców ślicznego Banbury. W podsumowaniu mogę każdemu z czystym sumieniem polecić uczestnictwo w powyższych kursach organizowanych w ELT Banbury”
Mariusz, ING Bank Śląski S.A.

"Szkoła ELT Banbury jest kameralnym ośrodkiem dedykowanym osobom, które zdeterminowane są w doskonaleniu znajomości języka angielskiego. Efektywnej pracy z językiem sprzyjają nie tylko małe (max 8 – osobowe )grupy, ale także ich międzynarodowy skład, zaangażowanie nauczycieli, oraz indywidualne podejście do każdego uczestnika kursu. Z ogromną przyjemnością polecam ten rodzaj doskonalenia języka oferowany przez ELT Banburyoraz L2- Language Consulting Sp. z o.o w Warszawie" Iwona, Wienerberger Ceramika Budowlana Sp. Z o.o "Pobyt w szkole ELT Banbury okazał się niezwykle cenny w mojej nauce języka angielskiego a współpraca z L2- Language Consulting w ramach wyjazdu – wzorowa.Rekomendacje na temat kursu nauki języka w ELT w Banbury potwierdziły się w 100 % na miejscu" Małgorzata, Energopol – Południe S.A. „W szkole ELT zostałam bardzo miło przyjęta, wszyscy byli pomocni, bardzo szybko odnalazłam się w grupie i chętnie uczestniczyłam w zajęciach, które były różnorodne i pomogły mi w przełamaniu strachu przed mówieniem. Rodzina u której mieszkałam - Joyce i Michael - byli dla mnie cudowni!
Od pierwszej minuty byli do mnie bardzo serdecznie i pomocnie nastawieni. Bardzo serdecznie dziękuję jeszcze raz szkole L2- Language Consulting Lucyna, Novartis Poland

Szkoła językowa L² Sp. z o.o. - Language Consulting i Szkoła języków obcych Cambridge School of English

posiadane certyfikaty, wyróżnienia, tytuły