Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem

Nauka języka angielskiego. Native Speaker prowadzi zajęcia.

Nauka języka angielskiego

Nauka języka angielskiego to proces trwający niejednokrotnie wiele lat, a dla wielu z nas jest żmudną, wymagającą wielu poświęceń i wyrzeczeń, ale jednak koniecznością. Dlaczego pomimo wielu godzin spędzonych  na lekcjach i kursach języka angielskiego, pracy własnej nad książkami, ciągle mamy problem ze zbudowaniem poprawnego zdania? Kiedy mamy powiedzieć coś w obcym języku zjada nas stres i nie potrafimy wydusić z siebie słowa? Nauka języka angielskiego nie musi kojarzyć się z regularnym zapamiętywaniem skomplikowanych zasad gramatycznych i powtarzaniem niekończącej się listy nowych słówek. To wszystko bowiem sprawia, że często tracimy chęć i zapał do dalszej nauki. Niejednokrotnie zdarza się, że posiadamy bogaty zasób słownictwa, znamy konstrukcję zdań w poszczególnych czasach gramatycznych, a mimo to, nie potrafimy się swobodnie porozumiewać w obcym języku. Jak zatem znaleźć motywację, aby nauka języka angielskiego stała się przyjemna i ciekawa? Co zrobić by przełamać tzw. „barierę językową”?

Native Speaker prowadzi  zajęcia z języka angielskiego

Decydując się na podjęcie nauki języka obcego, warto zastanowić się nad formą zajęć, która przyniesie jak największe efekty, w jak najkrótszym czasie. Zwykle większość szkół językowych oferuje  do wyboru zajęcia z lektorem polskim, rzadziej zajęcia z Native Speakerem. Nauka języka angielskiego od podstaw to przede wszystkim poznanie bazowego słownictwa i najważniejszych zasad gramatycznych. Wtedy dobrze jest wybrać lektora polskiego, ponieważ będzie on mógł zrozumiale wyjaśnić zawiłości języka i zbudować fundament do dalszej nauki.  Nauka języka angielskiego, która odbywa się poprzez zajęcia z Native Speakerem, jest odpowiednia zarówno dla osób, które już posiadają wysoki poziom znajomości języka, ale również dla tych, którzy są na początku swojej językowej przygody. Jakie zalety i korzyści mogą zatem przynieść zajęcia z Native Speakerem?
Zajęcia z Native Speakerem to doskonała forma nauki dla osób, które chcą zacząć wypowiadać się swobodnie w obcym języku oraz poprawić płynność swojej wypowiedzi. Spotkania z obcokrajowcem, którego językiem ojczystym jest język angielski, to nieprzeciętna możliwość obcowania z żywym językiem, a także osłuchania się z wrodzonym akcentem. To właśnie główne zalety jakie niesie za sobą nauka języka angielskiego z Native Speakerem. Zajęcia z Native Speakerem charakteryzują się tym, że od początku do końca prowadzone są wyłącznie w obcym języku. Nie ma możliwości pójścia na skróty i wypowiadania się w ojczystym języku, ponieważ wtedy bylibyśmy niezrozumiani przez naszego rozmówcę. Zajęcia z Native Speakerem wymuszają w naturalny i bezpośredni sposób komunikację w obcym języku. Powodują, że musimy sformułować zdanie i wyrazić swoje myśli za pomocą obcych słów. Nawet jeżeli na początku popełniamy błędy, to nie należy się tym zrażać. Najważniejszy jest przekaz i komunikacja. Stopniowo uczymy się poprawnie tworzyć własne wypowiedzi. Nauka języka angielskiego w trakcie rozmów z Native Speakerem to bardzo często wyłapywanie gotowych zwrotów lub całych naturalnych fraz i wypowiedzi, a następnie poprzez powracanie do nich w różnych kontekstach - przyswajanie i zapamiętywanie ich czego konsekwencją jest poprawna naturalna reakcja na różne sytuacje językowe. Poprzez samo słuchanie wypowiedzi Native Speakera możemy się wiele nauczyć, nawet nie zdając sobie z tego sprawy. Zajęcia z Native Speakerem to doskonała okazja do nauczenia się myślenia w obcym języku. Na początku nauka języka angielskiego to analizowanie każdego zdania i tłumaczenie go na język ojczysty. Zajęcia z Native Speakerem dają możliwość wypracowania swobodnego, naturalnego i spontanicznego dialogu, podczas którego, zapominamy o języku polskim i możemy w pełni skupić się na temacie rozmowy i naszym przekazie. Zajęcia z Native Speakerem to także doskonała okazja do pokonania trudności, jaką jest rozumienie ze słuchu obcokrajowców, którzy mówią z akcentem i w szybkim tempie.  Nauka języka angielskiego często wiąże się z popełnianiem błędów, które najlepiej wychwyci i poprawi właśnie Native Speaker. Ponadto obywatel kraju anglojęzycznego może przekazać  bogate słownictwo, wiele idiomów i wyrażeń, które uatrakcyjnią paletę językową każdego słuchacza. Kolejną niebagatelną zaletą jest fakt, że nauka języka angielskiego może być połączona z poznawaniem kultury, zwyczajów i tradycji krajów anglojęzycznych.
Zajęcia z Native Speakerem to unikalna szansa na stworzenie sytuacji podobnej do pobytu za granicą. To możliwość zastosowania wiedzy w praktyce, poszerzenia horyzontów, szlifowania codziennego języka oraz przede wszystkim poprawy wymowy. Nauka języka angielskiego z Native Speakerem jest niezwykle atrakcyjna, a słuchacze, którzy korzystali z takiej formy nauki, szybko z niej nie rezygnują.

Szkoła językowa L² Sp. z o.o. - Language Consulting i Szkoła języków obcych Cambridge School of English

posiadane certyfikaty, wyróżnienia, tytuły

Please publish modules in offcanvas position.