Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem

Kursy językowe w firmie, niskie ceny i wysoka jakość – czy to możliwe?

Jak połączyć kursy językowe i niskie ceny, za którymi stoi wysoka jakość?

Oferta przedstawiająca kursy językowe organizowane przez  szkołę L² - Language Consulting jest rozmaita i dostosowana do potrzeb każdego z Państwa.
Organizujemy kursy językowe w całej Polsce w przystępnej cenie. Wysoka jakość zajęć prowadzonych przez wykwalifikowanych i doświadczonych lektorów i niska cena kursów to filozofia naszego działania.

Jak utrzymujemy niskie ceny? Jakie zniżki na kursy językowe dla firm przewidujemy?

Nasza oferta to atrakcyjne niskie ceny i wysoka jakość obsługi i prowadzonych zajęć. Cena za indywidualne oraz  grupowe kursy języków obcych oferowane przez szkołę L²- Language Consulting jest tak sama. Nie podwyższamy ceny w zależności od liczby kursantów w grupie. Wielu pracowników  Państwa firmy może uczyć się języków obcych, pogłębiać swoją wiedzę, a w ofercie pojawi się tak samo niska cena jak za kurs językowy jednego pracownika.

Kursy języków obcych, które opłacają pracownicy.

Proponujemy kursy języków obcych i gwarantujemy ich wysoką jakość w siedzibie Państwa firmy. Jest to wygodne dla pracowników, którzy oszczędzają czas na dojazd na zajęcia i nie muszą dostosowywać się do godziny rozpoczęcia zajęć w innych szkołach językowych. Nie trzeba czekać, zajęcia odbędą się w dogodnych dla Państwa godzinach. Również ceny za kursy językowe są bardzo atrakcyjne dla każdego kursanta, co dodatkowo może zachęcić pracowników firmy do rozszerzenia ich kompetencji językowych.
Kursy językowe mogą być częściowo opłacane przez firmę, a częściowo przez pracowników, w tym przypadku wystawimy odpowiednie faktury i klarownie przedstawimy to w miesięcznych sprawozdaniach. W przypadku gdy kursanci sami opłacają kurs językowy, koszt może być dzielony między wszystkimi osobami w grupie, co umożliwia zaoferowanie bardzo niskiej ceny dla każdego kursanta bez rezygnacji z wysokiej jakości.

Kursy językowe – postępy w nauce.

Do każdej firmy, w której organizujemy indywidualne czy grupowe kursy języków obcych, dostarczamy co miesiąc sprawozdanie zawierające informacje dotyczące postępów oraz frekwencji każdego z kursantów. Kiedy kończy się semestr czy kurs językowy, otrzymują Państwo podsumowanie semestralne.

Czy kursy języków obcych mogą być organizowane u kursanta w domu?

Nasi lektorzy prowadzą kursy języków obcych zarówno w siedzibie Państwa firmy jak i u kursanta w domu w przypadku kursów indywidualnych, jeżeli kursanci preferują taki tryb zajęć. W tym przypadku cena kursu się nie zmienia. Lektorzy dojeżdżają do Państwa. Rozmaite materiały, które są dostarczane kursantom przez lektorów również nie wymagają dodatkowej opłaty, cena pozostaje tak samo niska.

Uczyć się języków obcych - czy niska cena za kursy językowe to ograniczona oferta?

Niska cena oznacza w naszej szkole nie tylko ciekawe zajęcia prowadzone przez wysoko wykwalifikowaną kadrę, dojazd lektora i zapewnione materiały.
Przed rozpoczęciem zajęć, dział metodyczny w dogodnych dla kursantów terminach, przeprowadza dokładny audyt językowy, wspólnie z lektorem opracowuje program kursów językowych, otrzymują Państwo newslettery językowe oraz fiszki. Kursy językowe przewidują kontakt z żywym językiem, ćwiczenia gramatyczne oraz pracę z platformą e-learningową L²- Language Consulting. Na każdym etapie realizacji zamówienia zapewniona jest wysoka jakość obsługi.

Czy kursy języków obcych odbywają się tylko w Warszawie?

Prowadzimy kursy języków obcych w całej Polsce. Zorganizujemy szkolenie w każdej siedzibie Państwa firmy. Lektor dojedzie do kursantów. Przy tym utrzymujemy możliwie niskie ceny w połączeniu z jakością oraz bogatą i różnorodną ofertą usług dodatkowych.
Nasi lektorzy specjalizują się w nauczaniu dorosłych, gdzie kursy języków obcych, programy i materiały są zawsze dostosowane do potrzeb kursantów. Kursy językowe mają na celu pomóc kursantom jak najszybciej zacząć posługiwać się językiem obcym nie tylko w pracy, ale również w życiu prywatnym.

Czy cena za kursy językowe w firmie różni się w zależności od wybranego języka?

Najpopularniejsze języki oferujemy w tak samo niskiej cenie.
Jednocześnie organizujemy szkolenia ze wszystkich, nawet najrzadszych języków.
Coraz częściej odnotowujemy zapotrzebowanie na kursy językowe z języka francuskiego,  niemieckiego, hiszpańskiego oraz włoskiego. Popularne kursy językowe to również szkolenia z rosyjskiego,  japońskiego czy szwedzkiego. Organizujemy także kursy języków obcych - język polski dla cudzoziemców. Te kursy językowe ostatnio również cieszą się dużą popularnością.

Kursy językowe w firmie, niskie ceny i wysoka jakość, uczyć się języków obcych w firmy

Szkoła językowa L² Sp. z o.o. - Language Consulting i Szkoła języków obcych Cambridge School of English

posiadane certyfikaty, wyróżnienia, tytuły

Please publish modules in offcanvas position.