Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem

Szkoły językowe Warszawa - kursy językowe dla firm - angielski dla pracowników - angielski w biznesie - kurs angielskiego

Co nas wyróżnia?

L² – Language Consulting jest właścicielem międzynarodowej grupy szkół językowych w Polsce: Cambridge School of English (szkoły językowe Warszawa). W sumie mamy ponad 70 lat doświadczenia w prowadzeniu szkoleń językowych. Nasza szkoła to połączenie długoletniej tradycji i innowacyjnego podejścia do nauczania języków obcych.
Dzięki temu przewagę L² - Language Consulting stanowi możliwość bezpośredniej organizacji szkoleń bez dodatkowych opłat i pośredników, a także profesjonalna obsługa w języku polskim.
 
L² – Language Consulting jest Centrum Egzaminacyjnym TOEIC, co daje naszym kursantom możliwość zdawania egzaminu w każdym momencie trwania kursu i w dogodnym dla kursanta terminie.
 
L² – Language Consulting zapewnia maksymalną efektywność szkoleń językowych oferując produkt „tailor-made”, gdyż dysponujemy odpowiednim doświadczeniem, wiedzą i narzędziami, które potrafią precyzyjnie określić potrzeby szkoleniowe poszczególnych grup i zaoferować ściśle odpowiadające im kursy, w tym także specjalistyczne.

Angielski w biznesie

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów oferujemy kursy językowe z zakresu: Business English, Office English, Survival English, English for Finance, Legal English, English for HR, Presenting in English, English for Meetings, English for Negotiating, Commercial Correspondence, English for Marketing, English for Sales, English for IT, Project Management itp.
 
Ideą kursów organizowanych przez L² – Language Consulting jest skuteczne nauczanie języków obcych na różnych poziomach zaawansowania. Jest to możliwe dzięki współpracy metodyków i trenerów z wysoko wykwalifikowanymi lektorami, którzy stosują najbardziej efektywne metody nauczania. Nasze kursy nie opierają się na jednej metodzie – uczymy tak, by zapewnić maksimum efektywności. Dopasowujemy sposób prowadzenia zajęć do każdego słuchacza wykorzystując najnowsze osiągnięcia z dziedziny psychologii nauczania. Stosujemy symulacje, wizualizacje, psychozabawy, role-plays oraz gry, które ułatwiają przyswojenie materiału.
 
Prowadzone przez nas szkolenia opierają się na metodach konwencjonalnych i niekonwencjonalnych.
 
Kadra szkoleniowa L² - Language Consulting to native speakers oraz lektorzy polscy z wyższym wykształceniem filologicznym i/lub lingwistycznym oraz wieloletnim doświadczeniem w nauczaniu osób dorosłych. Nasi nauczyciele są absolwentami renomowanych uniwersytetów i uczelni, wielu z nich dzięki dodatkowym fakultetom ma dodatkowe specjalizacje w różnych dziedzinach np.: nauczanie początkowe, pedagogika, translatoryka, bankowość, finanse, handel, medycyna, inżynieria, prawo, informatyka i wiele innych, co pozwala na połączenie wiedzy językowej i merytorycznej oraz na prowadzenie zaawansowanych kursów specjalistycznych.

Szkoła językowa L2 - Language Consulting

Prowadzimy szkolenia językowe dla ok. 5000 kursantów rocznie.
 
W roku 2010 przeszkoliliśmy ok. 5000 kursantów, w tym ok. 2000 na szkoleniach biznesowych i specjalistycznych.
 
Nasi Kursanci (pracownicy firm, instytucji i osoby prywatne) pochodzą z ponad 50 krajów.
 
W każdym biznesie zadowolony klient jest najlepszą rekomendacją. Firma z wieloletnim doświadczeniem w szkoleniach dla firm i z widocznymi osiągnięciami na rynku polskim i międzynarodowym to gwarancja skutecznego szkolenia. L2 - Language Consulting przez wiele lat współpracowała z takimi firmami jak: Real Sp. z o.o., Novartis Poland Sp. z o.o. Lek Polska Sp. z o.o., Coca-Cola HBC Polska Sp. z o., Nestle Polska S.A., Ministerstwo Gospodarki, Ministerstwo Środowiska, Ministerstwo Zdrowia, Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji, Polimex-Mostostal S.A., Gedeon Richter Polska Sp. z o.o., Polar Whirlpool S.A., LPP S.A., PBG SA, Krajowy Depozyt Papierów Wartościowych, PKN Orlen S.A., Statoil Polska Sp. z o.o., Axtone Sp. z o.o. i z wieloma innymi.
 

Kursy językowe dla firm - angielski dla pracowników

W L² - Language Consulting jesteśmy przekonani, że jedynie w pełni kompleksowa i profesjonalna obsługa zapewni sukces naszym Klientom i nam. Kierując się tą ideą postawiliśmy na szeroką gamę usług językowych, do których należą:

 • kompleksowa organizacja szkoleń językowych w firmach i instytucjach,
 • stacjonarne szkolenia językowe w Cambridge School of English oraz w Akademii Cambridge
 • specjalistyczne zajęcia dostosowane do potrzeb Klienta (English for Specific Purposes),
 • warsztaty tematyczne,
 • konwersacje z native speaker,
 • audyt kompetencji językowych,
 • kursy egzaminacyjne: LCCI, BEC, FCE, CAE, CPE, TELC, TOEIC, TOEFL
 • kursy w systemie standardowym, kursy e-learningowe oraz kursy „blended learning”,
 • wyjazdowe, intensywne szkolenia językowe w atrakcyjnych ośrodkach szkoleniowych na terenie naszego kraju,
 • wyjazdowe szkolenia językowe „full immersion” w Wielkiej Brytanii,
 • profesjonalne tłumaczenia.

Szkoła językowa L² Sp. z o.o. - Language Consulting i Szkoła języków obcych Cambridge School of English

posiadane certyfikaty, wyróżnienia, tytuły