Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem

Nasi trenerzy

Szkolenie w tematów Zarządzania

dr Michał Mijal

Doktor nauk ekonomicznych, adiunkt w Zakładzie Teorii i Metod Organizacji WZ UW. Zajmuje się społecznymi aspektami zarządzania oraz uwarunkowaniami działań organizatorskich, a także społecznymi aspektami gier w szkoleniach i procesie edukacyjnym. Autor wielu artykułów dotyczących m.in. migracji pracowniczych, zagadnień własnościowych na rynku lotniczym, społecznej odpowiedzialności biznesu oraz wykorzystania gier i symulacji w zarządzaniu. Prowadzi liczne badania w tym ostatnim obszarze. Trener w zakresie zarządzania i komunikacji interpersonalnej, z doświadczeniami zawodowymi zdobywanymi m.in. w firmach Alpha-Rho Consulting, BOC GmbH, TESCO i PSA Finance. Kierownik organizacyjny projektów badawczych finansowanych ze środków unijnych w ramach POKL i 7 PR.

dr Adam Chmielewski

Wykładowca na Wydziale Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego. Współpracownik wielu firm szkoleniowych. Specjalizuje się m.in. w zagadnieniach rachunku kosztów, rachunkowości zarządczej i finansowej, rachunkowości bankowej i analizie sprawozdań finansowych. Działalność szkoleniową przeplata doświadczeniami praktycznymi, kilka lat pracował w dziale rachunkowości jednego z banków oraz pełnił funkcję Dyrektora Finansowego w prywatnej firmie. Posiada uprawnienia biegłego rewidenta. Więcej...

Paweł Dąbrowski

Absolwent psychologii (BSc Psychology) oraz psychiatrii (MSc Psychiatry) Uniwersytetu Cardiff w Wielkiej Brytanii, członek Brytyjskiego Towarzystwa Psychologicznego, trener rozwoju osobistego, lektor języka angielskiego. Zajmuje się prowadzeniem badań i doświadczeń w zakresie efektywności komunikacji ludzkiej. Prowadzi konsultacje i szkolenia edukacyjne w obszarze rozwoju osobistego oraz ekspansji ludzkiej świadomości. Posiada doświadczenie we współpracy z naukowcami i przedsiębiorcami w Polsce i za granicą, m.in. w WCU, NHS England & Wales, European Commission, ERGO, Endsleigh, Brighton Implant Clinic, BZ WBK, Kasa Stefczyka, RBS Plc, Johnson & Johnson.

Radosław Piontek

Over 25 years of professional experience as a managing director, manager, team leader and consultant. The experience gathered from working in and for big institutions and companies: 
European Commission, World Bank, Ministries and Agencies, BRE Bank, Ecorys Mobica and AdPilot.
Więcej....

Szkolenie "Cyfrowa Higiena"

Trener - Andrew Haggard, Project Manager w CEE Consulting Group Sp. z o.o.

Andrew jako ekspert wywiadu jawnoźródłowego, posiada międzynarodowe doświadczenie w wywiadzie geoprzestrzennym, informatyce śledczej oraz bezpieczeństwie cyfrowym. W przeszłości zajmował się jako specjalista AML w międzynarodowym banku sprawami związanymi z zapobieganiem przestępstwom finansowym. W ostatnim czasie szkolił pracowników organizacji non-profit z zakresu wywiadu jawnoźródłowego oraz weryfikacji szeregu źródeł. Analiza danych pozyskanych w wyniku wywiadu jawnoźródłowego, przeprowadzonego przez Andrew, rzuciła światło na kilka istotnych geopolitycznych aspektów na świecie. W CEECG, regularnie prowadzi szkolenia z zakresu wywiadu z otwartych źródeł oraz bezpieczeństwa cyfrowego. Andrew służył także w amerykańskiej armii przez 3 lata.

Trener - Mariusz Janas, Techniczny Trener programowania w Lionbridge i Microsoft

Mariusz Janas jest wyszkolonym specjalistą IT specjalizującym się w programowaniu i animacji 3D. Pracował nad wieloma projektami z programowania sieciowego i mobilnego.
Posiada doświadczenie jako inżynier programowania, a od 2012 roku pracuje jako Techniczny Trener programowania w Lionbridge i Microsoft.

Szkoła językowa L² Sp. z o.o. - Language Consulting i Szkoła języków obcych Cambridge School of English

posiadane certyfikaty, wyróżnienia, tytuły