Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem

Szkolenie biznesowe w Google Campus Warszawa 2017-03-09 - Szkolenie z tematów zarządzania dla firm Simteam

9. marca zorganizowaliśmy szkolenie biznesowe w Warszawie: Online Business Simulations: Trening polegający na symulacji operacji biznesowych, przywództwa, operacji rynkowych, zarządzania zasobami ludzkimi, finansów i in. w bezpiecznym i przyjaznym otoczeniu z wykorzystaniem naszego innowacyjnego narzędzia SimTeam w Campusie Google w Warszawie.

Podczas szkolenia nasi wykładowcy pokazali platformę symulacyjną online do nauki zagadnień biznesu w praktyce, jej zastosowaniu w strategiach HR, planowania biznesu, budowania zespołu czy zarządzania finansami. W evencie wzięły udział osoby z działów HR, IT, osoby zarządzające firmami, Startupy i członkowie Campusu Google.

Uczestnicy wzięli udział w symulacji, podczas której w dwuosobowych grupach prowadzili wirtualne firmy , zmagali się z problemami na rynku pracy, presją czasu i konsekwencją podejmowanych decyzji.
Każda firma pracowała skrupulatnie, by na koniec móc przedstawić dokonania firmy i być zauważonym przez inwestorów w wirtualnym rynku pracy.

Symulacji towarzyszyły duże emocje, które motywowały do osiągania zamierzonych przez grupy celów.

Szkolenie prowadził co-founder Andreas Roithner i nasz trener Michał Mijal, doktor nauk ekonomicznych, adiunkt w Zakładzie Teorii i Metod Organizacji Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego.

Gościem specjalnym wydarzenia był Klaus Hermann, który jest dyrektorem zarządzającym w IMAC Resources i współpracuje z prestiżowym Massachusetts Institute of Technology.
Przez ostatnie 20 lat jego praca odnosiła sukcesy w Stanach Zjednoczonych oraz w takich państwach Europejskich jak Niemcy, Francja, Belgia, Dania, Polska Holandia i wiele innych.

i

Michał Mijal - doktor nauk ekonomicznych, adiunkt w Zakładzie Teorii i Metod Organizacji WZ UW.

Naszym celem jest dostarczenie klientom innowacyjnych szkoleń profesjonalnych dla firm, które uczą i przekazują  bogate i unikalne treści w łatwo zrozumiały i skuteczny sposób dzięki  nowoczesnym narzędziom wsparcia oraz elementom symulującym autentyczne sytuacje.
Szkolenia biznesowe z użyciem platformy Simteam wzbogacają część teoretyczną i pomagają osiągnąć znacznie szybciej i skuteczniej wyznaczone cele.  


Jesteś ciekawy jakie korzyści może przynieść nowa technologia dla Twojej firmy, pracowników czy organizacji? Chcesz wziąć udział w kolejnym szkoleniu w Warszawie organizowanym w Campusie Google lub w Twojej firmie?
Skontaktuj się z nami!

Kontakt: | +48 690 840 181 | Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Jeśli są Państwo zainteresowani tego rodzaju szkoleniami bądź innymi szkoleniami dotyczącymi tematów zarządzania, zapraszamy do kontaktu i zapoznania się z opisami na naszej stronie w zakładce: http://language.com.pl/szkolenia-zawodowe.html

Więcej informacji - Download:

 Szkolenie biznesowe w Google Campus Warszawa

Otwarte szkolenia biznesowe

Symulacja Biznesu Online, symulacji operacji biznesowych

 

Szkoła językowa L² Sp. z o.o. - Language Consulting i Szkoła języków obcych Cambridge School of English

posiadane certyfikaty, wyróżnienia, tytuły

Please publish modules in offcanvas position.