Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem

Szkolenie biznesowe w Google Campus Warszawa - 2017-06-22

Dzięki sukcesowi i zainteresowaniu naszym ostatnim szkoleniem w Google Campus, 22 czerwca odbył się kolejny cykl szkolenia Simteam pt. Develop teams, competencies and manage the company by Business Online Simulation.
Uczestnicy wzięli udział w symulacji, podczas której w trzy bądź  cztero osobowych grupach prowadzili wirtualne firmy , zmagali się z problemami na rynku pracy, presją czasu i konsekwencją podejmowanych decyzji.
Każda firma pracowała skrupulatnie, by na koniec móc przedstawić dokonania firmy i być zauważonym przez inwestorów w wirtualnym rynku pracy.
Symulacji towarzyszyły duże emocje, które motywowały do osiągania zamierzonych przez grupy celów.
Szkolenie prowadził co-founder Andreas Roithner oraz nasz gość specjalny Michał Mijał. (Więcej o trenerze->)

Management Training, Online Business Simuation Simteam

Szkolenie biznesowe w Google Campus Warszawa

Naszym celem jest dostarczenie klientom innowacyjnych szkoleń profesjonalnych dla firm, które uczą i przekazują  bogate i unikalne treści w łatwo zrozumiały i skuteczny sposób dzięki  nowoczesnym narzędziom wsparcia oraz elementom symulującym autentyczne sytuacje.
Szkolenia biznesowe z użyciem platformy Simteam wzbogacają część teoretyczną i pomagają osiągnąć znacznie szybciej i skuteczniej wyznaczone cele.  

Jesteś ciekawy jakie korzyści może przynieść nowa technologia dla Twojej firmy, pracowników czy organizacji? Chcesz wziąć udział w kolejnym szkoleniu w Warszawie organizowanym w Campusie Google lub w Twojej firmie?
Skontaktuj się z nami.

Kontakt mailowy na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., telefoniczny pod numerem 690 840 181

Opinie uczestników szkolenia:

,,Byliśmy bardzo zadowoleni. Świetna zabawa a przy okazji czegoś się nauczyliśmy, poznaliśmy się też lepiej z Agnieszką (akurat jest nowa u nas w firmie, więc taka symulacja na start była super :)”
Firma Edukey/Polska Izba Firm Szkoleniowych

,,Platforma jest bardzo angażującą oraz ciekawa. Myślę, że byłaby bardzo dobrym rozwiązaniem jako część szkoleń biznesowych np. dla naszych stażystów.
Oczywiście będziemy mieć na uwadze wykorzystanie symulacji przy projektowaniu przyszłych szkoleń.”
Jeronimo Martins

"Chciałem bardzo docenić pomysł stworzenia i wykorzystania symulacji biznesowej w budowaniu kompetencji zarządczych. Uważam że doświadczenie udziału w symulacji  jest bardzo wciągający i w prosty sposób zaprasza do zaangażowania szczególnie osoby, które miały styczność wcześniej z grami komputerowymi. Jest to więc zgodne z trendami gamyfikacji i pozyskiwania zaangażowania szczególnie pracowników i kandydatów  w wieku poniżej 35 lat, a także doskonałym i celnie sprawdzającym narzędziem oceny dotychczasowych kompetencji pracowników.

Za dodatkowy atut naszego szkolenia uważam udział w nim partnera zarządzającego w globalnym funduszu kapitałowym, co dało doskonałą możliwość pokazania jakie są oczekiwania klientów globalnych oraz wyjścia poza naszą strefę komfortu  w związku z agresywnymi założeniami gry.

Podsumowując uważam zastosowanie platformy symulacyjnej za bardzo ciekawy pomysł do rozwijania zespołów i nabywania kompetencji."

Firma ENCO

 

Google Campus Training, szkolenia, trening

Szkolenie biznesowe w Google Campus Warszawa

Szkoła językowa L² Sp. z o.o. - Language Consulting i Szkoła języków obcych Cambridge School of English

posiadane certyfikaty, wyróżnienia, tytuły

Please publish modules in offcanvas position.