Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem

Bezpłatne szkolenie biznesowe w Google Campus Warszawa - 2017-08-31

Dzięki sukcesowi i zainteresowaniu naszym ostatnim szkoleniem, które odbyło się w Google Campus, mamy przyjemność zaprosić Państwa na kolejny cykl profesjonalne szkolenia biznesowe pt. "Develop teams, competencies and manage the company by Online Business Simulation", organizowanego przez L²- Language Consulting.

Kiedy?
31 Sierpnia 2017 ǀ 10.00-16.00

Gdzie?
Google Campus ǀ Ząbkowska 33C, Warszawa (entrance from across Nieporęcka 14 street)

Szkolenie biznesowe w Google Campus Warszawa - 2017-08-31

Szkolenie biznesowe w Google Campus Warszawa

Podczas szkolenia wykładowcy pokażą innowacyjną platformę symulacyjną online do nauki zagadnień biznesu, jej zastosowania w strategiach HR, planowania biznesu, budowania zespołu czy zarządzania finansami.

Gośćmi specjalnymi będą Klaus Hermann (-> więcej tutaj) - dyrektor zarządzający w IMAC Resources, który współpracuje także z prestiżowym Massachusetts Institute of Technology i
zrealizował w swojej karierze 60 projektów dla firm z sektora Private Equity na poziomie partnera (np. AIG, Julius Baer) oraz Trener Paweł Dąbrowski -> więcej tutaj.

Po krótkim wprowadzeniu i objaśnianiu zasad platformy symulacji uczestnicy utworzą zespoły, reprezentujące poszczególne firmy oraz ustalą  cele. Po pierwszej rundzie testowej rozpocznie się prawdziwa symulacja biznesowa, gdzie poszczególne zespoły/ firmy będą ze sobą konkurować o projekty i pracowników na rynkach w kilku okresach. Będą radzili sobie z organizacją wewnętrzną, optymalizacją procesów, finansów, strategią i komunikacją w swoich zespołach. Na koniec uczestnicy zaprezentują osiągnięcia i sylwetkę firmy inwestorom (gościom specjalnym).
Po ukończonym szkoleniu uczestnicy otrzymają certyfikaty.

Jesteś ciekawy jakie korzyści może przynieść nowa technologia dla Twojej firmy, pracowników czy organizacji?

Dołącz do nas 31 sierpnia!

Szkolenie biznesowe jest zamknięte i by wziąć w nim udział, wymagane jest osobiste zaproszenie bądź członkostwo w Google Campus. Udział w szkoleniu jest bezpłatny, a lista miejsc ograniczona!
Jeśli chcesz do nas dołączyć, skontaktuj się z nami.
Kontakt mailowy na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., telefoniczny pod numerem 690 840 181, bądź poprzez formularz na stronie http://language.com.pl/kontakt-szkolenia-zawodowe/zapytanie-ofertowe.html używając kodu “CAMPUS201708”.

Szkolenie prowadzone będzie w języku angielskim.
Każdy uczestnik proszony jest o przybycie 20 minut przed czasem oraz zabranie ze sobą laptopa, ponieważ będzie on potrzebny podczas szkolenia.

profesjonalne szkolenia biznesowe

Opinie uczestników szkolenia:

,,Byliśmy bardzo zadowoleni. Świetna zabawa a przy okazji czegoś się nauczyliśmy, poznaliśmy się też lepiej z Agnieszką (akurat jest nowa u nas w firmie, więc taka symulacja na start była super :)”
Firma Edukey/Polska Izba Firm Szkoleniowych

,,Platforma jest bardzo angażującą oraz ciekawa. Myślę, że byłaby bardzo dobrym rozwiązaniem jako część szkoleń biznesowych np. dla naszych stażystów.
Oczywiście będziemy mieć na uwadze wykorzystanie symulacji przy projektowaniu przyszłych szkoleń.”
Jeronimo Martins

"Chciałem bardzo docenić pomysł stworzenia i wykorzystania symulacji biznesowej w budowaniu kompetencji zarządczych. Uważam że doświadczenie udziału w symulacji  jest bardzo wciągający i w prosty sposób zaprasza do zaangażowania szczególnie osoby, które miały styczność wcześniej z grami komputerowymi. Jest to więc zgodne z trendami gamyfikacji i pozyskiwania zaangażowania szczególnie pracowników i kandydatów  w wieku poniżej 35 lat, a także doskonałym i celnie sprawdzającym narzędziem oceny dotychczasowych kompetencji pracowników.

Za dodatkowy atut naszego szkolenia uważam udział w nim partnera zarządzającego w globalnym funduszu kapitałowym, co dało doskonałą możliwość pokazania jakie są oczekiwania klientów globalnych oraz wyjścia poza naszą strefę komfortu  w związku z agresywnymi założeniami gry.

Podsumowując uważam zastosowanie platformy symulacyjnej za bardzo ciekawy pomysł do rozwijania zespołów i nabywania kompetencji."

Firma ENCO


Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w szkoleniu!

L²- Language Consulting Team

Google Campus Event

Szkoła językowa L² Sp. z o.o. - Language Consulting i Szkoła języków obcych Cambridge School of English

posiadane certyfikaty, wyróżnienia, tytuły

Please publish modules in offcanvas position.