Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem

Referencje klientów - Profesjonalne szkolenia biznesowe dla firm i instytucji

Opinie uczestników profesjonalne szkolenia biznesowe dla firm i instytucji:

Referencje Firma Edukey/Polska Izba Firm Szkoleniowych

,,Byliśmy bardzo zadowoleni. Świetna zabawa a przy okazji czegoś się nauczyliśmy, poznaliśmy się też lepiej z Agnieszką (akurat jest nowa u nas w firmie, więc taka symulacja na start była super :)”

Referencje Jeronimo Martins

,,Platforma jest bardzo angażującą oraz ciekawa. Myślę, że byłaby bardzo dobrym rozwiązaniem jako część szkoleń biznesowych np. dla naszych stażystów.
Oczywiście będziemy mieć na uwadze wykorzystanie symulacji przy projektowaniu przyszłych szkoleń.”

Referencje Firma ENCO

"Chciałem bardzo docenić pomysł stworzenia i wykorzystania symulacji biznesowej w budowaniu kompetencji zarządczych. Uważam że doświadczenie udziału w symulacji  jest bardzo wciągający i w prosty sposób zaprasza do zaangażowania szczególnie osoby, które miały styczność wcześniej z grami komputerowymi. Jest to więc zgodne z trendami gamyfikacji i pozyskiwania zaangażowania szczególnie pracowników i kandydatów  w wieku poniżej 35 lat, a także doskonałym i celnie sprawdzającym narzędziem oceny dotychczasowych kompetencji pracowników.

Za dodatkowy atut naszego szkolenia uważam udział w nim partnera zarządzającego w globalnym funduszu kapitałowym, co dało doskonałą możliwość pokazania jakie są oczekiwania klientów globalnych oraz wyjścia poza naszą strefę komfortu  w związku z agresywnymi założeniami gry.

Podsumowując uważam zastosowanie platformy symulacyjnej za bardzo ciekawy pomysł do rozwijania zespołów i nabywania kompetencji."

Referencje klientów - Profesjonalne szkolenia biznesowe dla firm i instytucji

Szkoła językowa L² Sp. z o.o. - Language Consulting i Szkoła języków obcych Cambridge School of English

posiadane certyfikaty, wyróżnienia, tytuły

Please publish modules in offcanvas position.