Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem

Szkolenie biznesowe w Google Campus Warszawa - 2017-05-18

Dzięki sukcesowi i zainteresowaniu naszym ostatnim szkoleniem w Google Campus, 9 Marcu odbył się kolejny cykl szkolenia Simteam pt. Develop teams, competencies and manage the company by Online Business Simulation.


Uczestnicy wzięli udział w symulacji, podczas której w dwu bądź  trzy osobowych grupach prowadzili wirtualne firmy , zmagali się z problemami na rynku pracy, presją czasu i konsekwencją podejmowanych decyzji.


Każda firma pracowała skrupulatnie, by na koniec móc przedstawić dokonania firmy i być zauważonym przez inwestorów w wirtualnym rynku pracy.
Symulacji towarzyszyły duże emocje, które motywowały do osiągania zamierzonych przez grupy celów.


Szkolenie prowadził co-founder Andreas Roithner oraz nasz gość specjalny Klaus Herman. (Więcej o K.Hermanie ->)

Online Business Simulation Training at Google Campus 2017-05-18

Szkolenie biznesowe w Google Campus Warszawa

Naszym celem jest dostarczenie klientom innowacyjnych szkoleń profesjonalnych dla firm, które uczą i przekazują  bogate i unikalne treści w łatwo zrozumiały i skuteczny sposób dzięki  nowoczesnym narzędziom wsparcia oraz elementom symulującym autentyczne sytuacje.


Szkolenia biznesowe z użyciem platformy Simteam wzbogacają część teoretyczną i pomagają osiągnąć znacznie szybciej i skuteczniej wyznaczone cele.  

Jesteś ciekawy jakie korzyści może przynieść nowa technologia dla Twojej firmy, pracowników czy organizacji? Chcesz wziąć udział w kolejnym szkoleniu w Warszawie organizowanym w Campusie Google lub w Twojej firmie?


Skontaktuj się z nami!

Kolejne szkolenie: 22.06.2017 - Zapisy drogą mailową, bądź telefonicznie.
Kontakt: | +48 690 840 181 | Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Więcej informacji o platformie i szkoleniach mogą znaleźć Państwo na naszej stronie http://language.com.pl/szkolenia-zawodowe.html.

Opinie uczestników szkolenia:

,,Byliśmy bardzo zadowoleni. Świetna zabawa a przy okazji czegoś się nauczyliśmy, poznaliśmy się też lepiej z Agnieszką (akurat jest nowa u nas w firmie, więc taka symulacja na start była super :)”
Firma Edukey/Polska Izba Firm Szkoleniowych

,,Platforma jest bardzo angażującą oraz ciekawa. Myślę, że byłaby bardzo dobrym rozwiązaniem jako część szkoleń biznesowych np. dla naszych stażystów.
Oczywiście będziemy mieć na uwadze wykorzystanie symulacji przy projektowaniu przyszłych szkoleń.”
Jeronimo Martins

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w szkoleniu!

L²- Language Consulting Team

 

Szkolenie biznesowe w Google Campus Warszawa - 2017-05-18

Szkoła językowa L² Sp. z o.o. - Language Consulting i Szkoła języków obcych Cambridge School of English

posiadane certyfikaty, wyróżnienia, tytuły

Please publish modules in offcanvas position.