Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem

Platforma e-learning, blended learning, nauka języka online

Czym jest platforma e-learningL2 -Language Consulting?

Platforma e-learning szkoły językowej L2 -Language Consulting to wszechstronne narzędzie umożliwiające rozwijanie wszystkich sprawności językowych za pośrednictwem urządzeń posiadających dostęp do Internetu. Nasza platforma e-learning efektywnie wspomaga proces uczenia się języka obcego na kursach stacjonarnych, jest niezbędna w nauce języka online i podczas kursów w formule blended learning, stanowi też doskonałe narzędzie uzupełniające szkolenia w firmach i instytucjach, które motywują pracowników do edukacji językowej. Rozwiązania proponowane przez platformę e-learning pozwalają na znaczące zwiększenie skali oraz zasięgu terytorialnego szkoleń, a w przypadku dużych grup wpływają na znaczne obniżenie kosztów.

Jakie są zalety blended learning?

Blended learning to forma przyswajania wiedzy, łącząca zalety wynikające z regularnego kontaktu z lektorem z korzyściami płynącymi ze stałego dostępu do materiałów edukacyjnych online. Blended learning umożliwia naukę w dowolnym miejscu i czasie, w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb kursantów, w tempie uwzględniającym indywidualne możliwości czasowe i lingwistyczne słuchaczy. Blended learning to czas przeznaczony na naukę języka obcego w pełni wykorzystany, dodatkowo stwarzający możliwość bieżącego aktualizowania i modyfikowania programów szkoleniowych bez względu na tematykę.

Platforma e-learning L2 -Language Consulting – jakie są korzyści płynące zużytkowania jej?

Platforma e-learning umożliwia łatwe śledzenie postępów kursantów. Zarówno czas poświęcony przez kursanta na naukę języka online, jak i wyniki ćwiczeń zrobionych przez kursanta na platformie e-learning są dostępne w raportach generowanych przez system. Platforma e-learning umożliwia szybką i systematyczną ocenę stanu wiedzy kursantów poprzez system testów sprawdzanych automatycznie. Dodatkowo uczestnicy szkoleń z elementami e-learning i kursów typu blended learning mogą za pomocą platformy e-learning nawiązać kontakt zarówno z lektorem prowadzącym kurs językowy, jak również z innymi uczestnikami kursu. Ćwiczenia dostępne na naszej platformie e-learning powstają w oparciu o materiały autentyczne pozyskane m.in. z serwisów, które tworzone są przez Native Speakers dla Native Speakers. Na podstawie tych treści oraz szerokiej wiedzy dział metodyczny L2 - Language Consulting opracowuje ćwiczenia dostosowane do umiejętności językowych słuchaczy na wszystkich poziomach i umieszcza je na platformie e-learning . Dzięki temu rozwiązaniu kursant poznaje „żywy”, codzienny, naturalny język bez względu na poziom zaawansowania. W ofercie dostępne są moduły General English, Business English, język specjalistyczny (ESP), gry i zabawy językowe oraz ćwiczenia oparte na nagraniach i tekstach najpopularniejszych piosenek.

Dlaczego nauka języka online jest tak ważna?

Dzięki niekwestionowanym zaletom e-learning, ilości, różnorodności ćwiczeń i materiałów, możliwościom rozwoju i dopasowania ich do potrzeb klienta, nauka języka online stanowi coraz ważniejszy element w edukacji językowej pracowników firm i instytucji. Jeśli jesteście Państwo zainteresowani nauką języka online, naszą platformą e-learning, rozwiązaniami blended learning i naszymi doświadczeniami z wieloma tysiącami pracowników firm i instytucji w tym zakresie, zapraszamy do kontaktu:

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Szkoła językowa L² Sp. z o.o. - Language Consulting i Szkoła języków obcych Cambridge School of English

posiadane certyfikaty, wyróżnienia, tytuły