Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem

Regulamin korzystania z kursów internetowych języka angielskiego L2 e-learning

I. Postanowienia ogólne

 1.  Właścicielem internetowych kursów jęz. angielskiego L2 e-learning, dostępnych pod adresem http://language.com.pl/e-learning.html, jest L2 - Language Consulting Sp. z o.o., oddział w Warszawie przy ul. Marszałkowska 8/17.
 2.  Korzystanie z kursów internetowych L2 e-learning może odbywać się wyłącznie zgodnie z przedstawionymi warunkami użytkowania poszczególnych pakietów.
 3. Przez korzystanie z kursów internetowych L2 e-learning rozumie się dostęp oraz użytkowanie materiałów zawierających treści edukacyjne dotyczące jęz. angielskiego, znajdujące się na stronach http://language.com.pl/e-learning.html .
 4. Wszelkie prawa do nazw sekcji, obiektów graficznych oraz nazw towarowych są zastrzeżone. Nie zezwala się na kopiowanie, przetwarzanie czy rozpowszechnianie w jakiejkolwiek formie dokumentów, grafik oraz wszelkich innych materiałów znajdujących się na stronach http://language.com.pl/e-learning.html .
 5.  L2- Language Consulting Sp. z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za skutki wynikające z wykorzystywania w jakikolwiek sposób niezgodny z niniejszym regulaminem informacji i materiałów pochodzących ze stron http://language.com.pl/e-learning.html.
 6. L2- Language Consulting Sp. z o.o. zobowiązuje się zapewnić odpowiedni poziom merytoryczny oraz aktualizacje informacji dostępnych w ramach kursów L2 e-learning.
 7. Treść informacji dostępnej na stronach http://language.com.pl/e-learning.html może być zmieniana bądź uaktualniania w każdym momencie, bez wcześniejszego informowania o tym użytkowników.
 8. L2- Language Consulting Sp. z o.o. zastrzega sobie prawo do zmiany postanowień niniejszego Regulaminu.
 9. Wszelkie zmiany do Regulaminu zaczynają obowiązywać z momentem ich opublikowania na stronach http://language.com.pl/e-learning.html.

II. Płatności

 1. Zgłoszenie się na wybrany kurs internetowy jęz. angielskiego L2 e-learning odbywa się poprzez wypełnienie i wysłanie odpowiedniego formularza zgłoszeniowego, dostępnego na stronie http://language.com.pl/zapytanie.html.
 2. Informacja o aktywacji wybranego kursu wysłana zostanie na adres e-mail wskazany przez użytkownika serwisu w terminie do 2 dni roboczych od momentu dokonania wpłaty na konto bankowe L2-Language Consulting Sp. z o.o.: Raiffeisen Bank Polska S.A. 17500009-10.01.0129759.000
 3. W przypadku rezygnacji z kursu internetowego L2 e-learning po jego rozpoczęciu, L2- Language Consulting Sp. z o.o. nie przewiduje zwrotu poniesionych kosztów.
 4. Za moment rozpoczęcia danego kursu internetowego L2 e-learning uznaje się dokonanie wpłaty na konto bankowe L2- Language Consulting.

III. Wymogi sprzętowe

    plugin Flash MX
    obsługa przez przeglądarkę plików cookie
    przeglądarka internetowa IE 4+

Szkoła językowa L² Sp. z o.o. - Language Consulting i Szkoła języków obcych Cambridge School of English

posiadane certyfikaty, wyróżnienia, tytuły