Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem

Nauka języka angielskiego online i innych języków obcych online dla dzieci, młodzieży, dorosłych i firm w L2 - Language Consulting, dzięki aplikacji uTalk

uTalk - Nauka języka angielskiego online i innych języków obcych online dla dzieci, młodzieży, dorosłych i firm

Szkoła języków obcych L2 - Language Consulting -  kursy językowe i nauka języka angielskiego online dla dzieci, młodzieży, dorosłych i firm dzięki aplikacji do nauki języków obcych online - uTalk.

Dzięki aplikacji można poznać nowy język od zupełnego początku. Jest doskonałym rozwiązaniem dla każdej początkującej osoby, zaczynającej dopiero przygodę z nowym językiem, a także średniozaawansowanej, która chce nabyć nową wiedzę lub utrwalić już posiadaną.

uTalk oferuje naukę ponad 140 języków poprzez angażujące i profesjonalnie opracowane zadania.

Aby korzystać i uczyć się poprzez uTalk nie musisz mówić w języku angielskim (czy innym języku obcym). Aplikacja posiada ponad 20 000 kombinacji językowych.

L2 - Language Consulting podpowiada jak rozpocząć używanie aplikacji

Aby rozpocząć naukę języka obcego online, wystarczy wybrać jedną z dostępnych u nas opcji:

Na podany przez Ciebie adres e-mail przyznany zostanie wykupiony dostęp do aplikacji do nauki języków obcych online - uTalk. Jedyne, co dzieli Cię jeszcze od nauki to ściągnięcie jej na dowolne urządzenie i gotowe! Możesz zacząć swoją przygodę z tą wyjątkową aplikacją do nauki języków obcych online.

Narzędzie to jest dostosowane do każdego typu urządzenia, dlatego możesz pobrać je na telefon, tablet, laptop czy komputer. Wybór zależy od Twoich preferencji i wygody.

Nauka języka angielskiego i innych języków obcych online od podstaw

Na platformie znajdziesz materiał na 180 godzin nauki na każdy miesiąc, 2500 przydatnych słów i zwrotów oraz ponad 60 tematów do każdego języka.

Wszystko zaprojektowane jest tak, aby ścieżka nauki była jak najbardziej efektywna. Poziom trudności zwiększa się z każdym kolejnym zadaniem. Dzięki temu jesteś w stanie monitorować swoje postępy i nie będziesz przytłoczony/a nadmiarem informacji na różnych etapach nauki.

Aplikacja aktywizuje różne obszary mózgu, poprzez oddziaływanie na konkretne zmysły. Wszystkie zadania posiadają zdjęcia odpowiadające nowemu słownictwu, pomagające skojarzyć obraz ze słowem. Dostępne zadania pozwalają rozwijać umiejętność słuchania, czytania, mówienia, a także pamięć - często wszystko na raz, w przyjemny i ciekawy sposób!

Platforma e-learningowa - Nauka języka angielskiego i innych języków obcych online od podstaw

Jak wyglądają lekcje w tej wyjątkowej aplikacji do nauki języków obcych online od podstaw?

Każdy temat zawiera jest przedstawiany ciekawie i przystępnie dla każdego. Lekcje zaczynają się od praktycznej części, a później aplikacja umożliwia wykonanie kolejnych zadań, które stopniowo stają się coraz trudniejsze.

  1. Phrases Practice - rozgrzewka przed właściwą częścią nauki. Po kliknięciu na wybrane słowo czy frazę, usłyszysz głos native speakera, pojawiający się razem z tematycznym obrazkiem, ułatwiającym zapamiętanie. Transkrypcja w Twoim własnym języku pomoże Ci poznać znaczenie nowych słów.
  2. Easy game - część, w której zostaną Ci przedstawione 4 zdjęcia. Musisz wybrać jedno, odpowiadające temu, co mówi native speaker na słyszanym przez Ciebie nagraniu.
  3. Speaking game - to etap, który polega na nagraniu własnego głosu. Nagrywasz swoje audio, wypowiadając do mikrofonu słowa pojawiające się na ekranie. Następnie pojawia się gra z wybieraniem zdjęć, taka sama jak wcześniej, lecz tym razem wybierasz obrazki na podstawie własnego głosu.
  4. Hard Game - część, gdzie, znów musisz przyporządkować zdjęcia do słyszanych słów. W tej części (w przeciwieństwie do Easy Game) każda runda pokazywanych obrazków i audio jest coraz trudniejsza.
  5. Memory Game -  najtrudniejsza aktywność w aplikacji uTalk. Musisz nie tylko wiedzieć, które ze zdjęć będzie pasowało w wypowiadanego słowa, ale także, gdzie znajduje się ono na ekranie, ponieważ będziesz widzieć je jedynie przez chwilę, zanim karta z nim się odwróci. Dopiero, gdy obrazki będą zasłonięte, usłyszysz głos native speakera, który należy dopasować.
  6. Recall Game - powtórzenie wszystkiego, czego się nauczyłeś. Jednak, podczas gdy poprzednie gry polegały głównie na słuchaniu, ta skupia się na mówieniu. Podane zostają słowa lub frazy, które następnie wypowiadasz do mikrofonu i porównujesz się do nagrania native speakera.

Aplikacja do nauki języków obcych, a faktyczna nauka języka angielskiego i innych języków obcych online

uTalk pozwala na naukę ponad 140 języków obcych online w Twoim własnym języku, dzięki 20 000+ kombinacjom językowym. Możesz uczyć się popularnych języków, takich jak włoski, francuski czy angielski, aż po mało znane języki, np. cziczewa, gudźaracki, a nawet starożytny grecki!

Narzędzie stworzone zostało przez wielu naukowców, badaczy oraz lingwistów, a udział w jej tworzeniu wzięło ponad 1 000 native speakerów. Wspierają ją także organizacje non-profit. Dzięki temu uTalk jest kompleksową, merytoryczną i profesjonalną aplikacją edukacyjną do nauki języków obcych.

Z uTalk - do którego dostęp oferuje nasza szkoła językowa L2 - Language Consulting - nauka języka angielskiego i innych języków obcych, staje się przyjemną, ciekawą i rozwijającą podróżą.

Zacznij przygodę ze swoim wymarzonym językiem obcym dzięki tej nowoczesnej aplikacji do nauki języków obcych online, którą oferujemy w naszej szkole językowej L2 - Language Consulting!

Kup teraz - platforma uTalk

Szkoła językowa L² Sp. z o.o. - Language Consulting i Szkoła języków obcych Cambridge School of English

posiadane certyfikaty, wyróżnienia, tytuły

Please publish modules in offcanvas position.