Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem

Prezentacje Biznesowe po Angielsku – wyjątkowy kurs Business English online oferowany przez L² – Language Consulting

Prezentacje Biznesowe po Angielsku to wyjątkowy kurs online oferowany przez naszą szkołę. Został on przygotowany z myślą o osobach, które uczęszczały lub uczęszczają na zajęcia języka biznesowego czyli Business English online na poziomie przynajmniej średniozaawansowanym, ale chciałyby jednocześnie zdobyć bardziej praktyczne umiejętności przydatne w świecie biznesu. Tradycyjne kursy języków obcych ćwiczą umiejętności językowe takie jak: czytanie, pisanie, słuchanie czy mówienie. Kursy Business English online wprowadzają dodatkowo słownictwo z różnych dziedzin biznesu często używane w pracy zawodowej. Wspomniane kursy językowe nie koncentrują się jednak na umiejętnościach takich jak wzbudzanie zainteresowania słuchaczy czy zasady przygotowywania prezentacji multimedialnych. Nasza propozycja wypełnia tę lukę, wzbogacając wiedzę słuchaczy uczestniczących w kursach języka ogólnego oraz Business English.

kurs Business English online

Z czego składa się kurs: Prezentacje Biznesowe po Angielsku?

Szkolenie składa się z 10 modułów ćwiczących różne umiejętności praktyczne przydatne w wygłaszaniu prezentacji, jak również tradycyjne umiejętności językowe. Tytuły poszczególnych modułów podane są poniżej:

  1. Jak interesująco rozpoczynać profesjonalne prezentacje?
  2. Jak zainteresować słuchaczy i nawiązać z nimi kontakt?
  3. Jak przygotowywać i zorganizować profesjonalne prezentacje biznesowe?
  4. Opisywanie trendów na podstawie grafów i wykresów
  5. Używanie materiałów wizualnych i sprzętu biurowego
  6. Techniki argumentacji i konstruowania logicznego wywodu
  7. Zaawansowane sposoby przekonywania słuchaczy i wzbudzania w nich emocji
  8. Język ciała i modulowanie głosu
  9. Kończenie prezentacji i odpowiadanie na pytania
  10. Powtórzenie leksykalno-gramatyczne i dodatkowe ćwiczenia

Jakie umiejętności językowe możesz ćwiczyć uczestnicząc w kursie Business English online?

Choć oferowany przez naszą szkołę kurs wydaje się wysoce specjalistyczny, to pozwala on ćwiczyć rozmaite umiejętności językowe. Pod tym względem przypomina zatem tradycyjny kurs języka angielskiego lub Business English oferując jednak dużo więcej. Uczestnik kursu będzie miał okazję poznać i przećwiczyć słownictwo oraz gramatykę języka angielskiego w takim zakresie w jakim mogą one być przydatne do przygotowywania oraz wygłaszania prezentacji w języku angielskim. Wprowadzane i ćwiczone jest słownictwo z zakresu Business English takie jak, na przykład: czasowniki, przymiotniki i przyimki używane w opisywaniu trendów na podstawie grafów czy wykresów, nazwy sprzętów multimedialnych i biurowych potrzebnych do przeprowadzenia prezentacji czy czasowniki opisujące poszczególne czynności osoby przeprowadzającej prezentację. Prezentacje Biznesowe zawierają również powtórzenie ważnych konstrukcji gramatycznych takich jak na przykład: czasy przyszłe opisujące planowane działania speakera, czasy przeszłe używane do opowiadania historii czy opisywania osobistych doświadczeń mówcy, konstrukcje służące do wyrażania przyczyn, rezultatów czy kontrastu przydatne przy budowaniu argumentacji etc. Prezentacje po Angielsku zawierają w sumie kilkadziesiąt różnorodnych ćwiczeń pozwalających utrwalić umiejętności językowe potrzebne przy wygłaszaniu prezentacji.

Dlaczego warto wziąć udział w naszym szkoleniu online?

W dzisiejszym dynamicznie rozwijającym się świecie przed pracownikami większości firm pojawiają się coraz to nowe wyzwania. Nie wystarcza rzetelna wiedza teoretyczna zdobyta na studiach czy znajomość języka angielskiego uzyskana podczas kursów języka ogólnego, niezwykle pomocne są w takich sytuacjach kursy Business English online. Konieczne stają się także umiejętności pozwalające na skuteczne przekazanie swojej wiedzy w języku obcym i zaprezentowanie jej w szerszym gronie współpracowników i przełożonych w efektywny i ciekawy sposób. Kurs online: Prezentacje Biznesowe po Angielsku w równym stopniu ćwiczy umiejętności językowe co praktyczne, pozwalając na osiągnięcie wyznaczonego celu. Dodatkowym atutem tego wyjątkowego kursu online jest to, że możesz korzystać z niego w dowolnym czasie i miejscu oraz w tempie dostosowanym do Twojej dyspozycyjności.

Zainwestuj w swoją przyszłość i podnieś swoje kwalifikacje zawodowe już dziś dzięki naszym szkoleniom.

Prezentacje Biznesowe po Angielsku

Szkoła językowa L² Sp. z o.o. - Language Consulting i Szkoła języków obcych Cambridge School of English

posiadane certyfikaty, wyróżnienia, tytuły

Please publish modules in offcanvas position.