NOTE! This site uses cookies and similar technologies.

If you not change browser settings, you agree to it.

I understand

Szkolenia profesjonalne - szkolenia biznesowe

L² - Language Consulting to także dostawca szkoleń profesjonalnych, podczas których poruszamy ważne i nowatorskie tematy. Posiadamy w swej ofercie szkolenia profesjonalne i szkolenia biznesowe dla firm i instytucji, m.in. szkolenia SimTeam z obszaru zarządzania przy wsparciu międzynarodowej platformy symulacyjnej Online, a także szkolenia z zakresu zagrożeń i bezpieczeństwa w Internecie oraz wywiadu jawnoźródłowego.  
Organizujemy szkolenia biznesowe dopasowane do potrzeb naszych klientów oraz szkolenia profesjonalne dla wszystkich zainteresowanych przy współpracy z Cambridge School of English i Akademią Cambridge. 
Naszym celem jest dostarczenie klientom innowacyjnych szkoleń profesjonalnych.  Przekazują one bogate i unikalne treści w łatwo zrozumiały i skuteczny sposób dzięki  nowoczesnym narzędziom wsparcia oraz elementom symulującym autentyczne sytuacje. Wzbogacają część teoretyczną i pomagają osiągnąć znacznie szybciej i skuteczniej wyznaczone cele. 
Elementy emocjonalne takie jak napięcie, radość czy zabawa są ważną podstawą, dzięki której wprowadzona część merytoryczna pozostaje w pamięci – a także może być użyta w praktyce. 
Aby osiągnąć ten cel, pracujemy z profesjonalistami ze wszystkich sektorów i łączymy to z innowacyjnymi elementami i instrumentami, takimi jak platforma symulacyjna SimTeam.
 
Szkolenia z zarządzania SimTeam to warsztaty oparte na teorii i praktyce w oparciu o platformę symulacyjną Online. W celu zwiększenia jakości naszych usług, tworzymy szkolenia rozwojowe dopasowane do potrzeb klientów, oparte na doświadczeniu i praktyce. 

Co nas wyróżnia:

* Wysoka jakość prowadzonych usług
* Indywidualna opieka trenera podczas szkolenia
* Efektywność nauki  dzięki stosowaniu gry symulacyjnej
* Motywowanie i angażowanie uczestników podczas kursu
* Wykorzystanie przyswojonej wiedzy
* Integracja uczestników, która tworzy w przyszłości udane zespoły
*Trenerzy z międzynarodowymi certyfikatami

Szkolenia biznesowe - dlaczego stosujemy symulację biznesu online podczas kursu?

Platforma SimTeam jest wszechstronnym narzędziem szkoleniowym, która może być stosowana zarówno w środowiskach korporacyjnych jak też  akademickich.
W połączeniu z tradycyjnymi metodami nauczania, biznesowa gra symulacyjna zwiększa efektywność uczenia się i pomaga studentom połączyć wiedzę teoretyczną z wyzwaniami, które spotkają ich w prawdziwym świecie biznesu.


 
Badania pokazują, że wielorakie podejścia do nauki wykazują różne poziomy przyswajania wiedzy praktycznej sięgające dzięki symulacji 75 %. („Piramida nauczania” – Uniwersytet motoroli: Tworzenie świadomości dla 21 wieku, Corporate University Xchange maj/czerwiec 1996, Tom 2 nr 3.).
Symulacje mogą służyć do „rewitalizacji” i motywacji grupy. Mają także pozytywny wpływ na przyswajanie wiedzy przez uczestników.
Uczestnicy mogą wcielać się w rolę menedżerów podejmujących ważne decyzje. Wiąże się to z wzięciem odpowiedzialności za konsekwencje popełnionych błędów. Dzięki temu  poziom przyswajania wiedzy rośnie w bardzo szybkim tempie.
Symulacje są motywujące, a uczestnicy  bardzo zaangażowani w proces. Dzieje się tak, ponieważ uczestnicy zazwyczaj widzą symulację jako rywalizację. To z kolei motywuje do głębokiej dyskusji, zaangażowania i asymilacji.
Symulacje udoskonalają proces uczenia się,  podczas stosowania symulacji uczestnicy wykorzystują nową wiedzę zaprezentowaną na kursie. 

Szkolenia biznesowe 

Seminaria na temat cyfrowej higieny i wywiadu jawnoźródłowego poruszają  z kolei obszary ryzyka w sieci, a także pokazują skuteczne instrumenty ochrony, obsługi i poszukiwania odpowiednich danych.
W naszych czasach, ryzyko dla firm jak i osób prywatnych, które korzystają z Internetu, drastycznie wzrasta. Każdego niemal dnia  doświadczamy  walki z cyber atakami, spamem i wieloma innymi niepożądanymi działaniami w sieci.
Wraz z obecnością mediów społecznościowych i wciąż zmieniających się możliwości i sposobów komunikowania, wzrastają zagrożenia nie tylko dla firm, ale także dla osób prywatnych (np. rodzin z dziećmi). Media regularnie informują o wyrządzonych szkodach w przedsiębiorstwach, które stały się ofiarami ataków w cyber przestrzeni.
Dla nas był to istotny powód, aby stworzyć z wyspecjalizowanym partnerem CEECG innowacyjne i bardzo praktyczne szkolenia, w których nie tylko pokazujemy zagrożenia wynikające z korzystania z sieci, ale także sposoby, jak je ograniczać bądź ich unikać.
Ponadto, w dobie rosnącej ilości danych w Internecie, skuteczne wyszukiwanie staje się coraz ważniejszą umiejętnością. Podczas szkoleń przekazujemy wiedzę na temat docierania do odpowiednich źródeł danych, sposobów ich efektywnego zbierania i selekcjonowania.

Wraz z naszym partnerem Cambridge School of English i Akademią Cambridge, oferujemy powyższe szkolenia biznesowe dla firm oraz zainteresowanych osób prywatnych.
Ciągle zmieniające się warunki w biznesie, globalizacja i postęp techniczny wymagają od firm i ich pracowników większej elastyczności oraz ciągłego dostosowywania się i zaspokajania nowych potrzeb i oczekiwań klientów. Chcemy oferować szkolenia i wdrażać je w taki sposób, aby pomóc naszym klientom adaptować się do nieustannych zmian i osiągać wyznaczone cele.
 
Przy wyborze tematów, trenerów, a także profesjonalnej realizacji, możemy opierać się na naszym wieloletnim doświadczeniu w pracy z wieloma międzynarodowymi korporacjami i instytucjami.
W celu  uzyskania dodatkowych informacji, wstępnej oferty bądź zorganizowania spotkania, zapraszamy do kontaktu za pośrednictwem poczty elektronicznej lub telefonicznie. Przygotujemy dla Państwa ofertę uwzględniającą w możliwie najlepszy sposób Państwa potrzeby.

Profesjonalne szkolenie biznesowe dofinansowane w 80-100 % na rzecz kształcenia ustawicznego pracowników i pracodawców przez Krajowy Fundusz Szkoleniowy (KFS)

Kontakt: | +48 690 840 181 | Diese E-Mail-Adresse ist vor Spambots geschützt! Zur Anzeige muss JavaScript eingeschaltet sein!

Unsere Schulen

cambridge school

Unser Blog

Unsere Profile

golden line logo

ln logo