Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem

Strona rozliczeniowa – czym jest?

 Strona rozliczeniowa – czym jest?

Strona rozliczeniowa tłumaczenia to konkretna liczba  znaków ze spacjami, które tworzą tekst. Należy pamiętać, że strona rozliczeniowa nie jest równoznaczna z fizyczną stroną tekstu źródłowego. Ilość tekstu, który mieści się na jednej stronie jest uzależniona od rodzaju czcionki, jej rozmiaru i układu tekstu. Zatem, jedna strona może zawierać zarówno bardzo dużo drobnego tekstu, jak i zaledwie kilka słów. Dlatego, aby wycena, którą dla Państwa przygotowujemy była miarodajna, przy rozliczeniu stosujemy objętość strony rozliczeniowej czyli ustaloną liczbę znaków ze spacjami.

Przygotowując wycenę bazujemy na tekście źródłowym (przesłanym przez Klienta) i na podstawie naszej najlepszej wiedzy i wieloletniego doświadczenia podajemy szacunkową liczbę  stron rozliczeniowych oraz stawkę. Nasza wycena jest zawsze szacunkowa, co oznacza, że finalna liczba stron jest uzależniona od tekstu docelowego (czyli gotowego tłumaczenia). Każdy język ma inną specyfikę i krótki tekst w jednym języku, może okazać się dużo dłuższy w innym lub na odwrót. Z najwyższą starannością podchodzimy do wyceny przesłanych tekstów, dlatego cena podana przy wycenie nie ulega zmianie lub (jeśli się zmienia) to na korzyść Klienta - jeśli stron rozliczeniowych wychodzi mniej.

Jak rozliczamy tłumaczenia w naszym biurze?

  • Tłumaczenia zwykłe - strona rozliczeniowa = 1500 zzs (znaków ze spacjami)
  • Tłumaczenia przysięgłe - strona rozliczeniowa = 1125 zzs (znaków ze spacjami)

W razie jakichkolwiek pytań i wątpliwości prosimy o kontakt. Nasz doświadczony i profesjonalny zespół zawsze chętnie służy pomocą i wyjaśni wszelkie niejasności dotyczące strony rozliczeniowej oraz wyceny tłumaczenia. Zachęcamy do skorzystania z naszych usług tłumaczeniowych - gwarantujemy przejrzystą i precyzyjną wycenę przygotowaną w oparciu o liczbę stron rozliczeniowych przesłanych do naszego biura.

Zapraszamy do kontaktu z nami:

E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Tel.: 22-622-47-69

Szkoła językowa L² Sp. z o.o. - Language Consulting i Szkoła języków obcych Cambridge School of English

posiadane certyfikaty, wyróżnienia, tytuły

Please publish modules in offcanvas position.