Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem

Proces realizacji - Jak zlecić tłumaczenie?

Proces realizacji - Jak zlecić tłumaczenie?

Aby zlecić tłumaczenie pisemne w biurze tłumaczeń L² - Language Consulting wystarczy wysłać maila na adres:

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 z tekstem do przetłumaczenia oraz informacją, jakiego rodzaju tłumaczenie należy wykonać. A zatem niezbędne jest doprecyzowanie:

  • czy ma być to tłumaczenie zwykłe,
  • przysięgłe
  • oraz w jakiej kombinacji, tj. na jaki język należy przełożyć tekst.

Po otrzymaniu wiadomości wraz z treścią do tłumaczenia przygotowujemy najbardziej optymalną wycenę, w której znajduje się informacja na temat ilości stron przekazanych do tłumaczenia, daty jego wykonania oraz kosztu. W sytuacji, gdy konieczne jest zrealizowanie tłumaczenia w określonym terminie, należy również uwzględnić taką informację.

Oprócz tłumaczeń pisemnych drogą mailową można zamówić także tłumaczenie ustne. W takim przypadku potrzebujemy oczywiście informacji odnośnie kombinacji językowej. Ponadto niezbędne jest wskazanie miejsca wykonywania tłumaczenia (chyba że chodzi o tłumaczenie online - np. za pośrednictwem aplikacji Skype - lub telefoniczne) oraz terminu, jeśli został określony. Przy zapytaniu o tłumaczenie ustne również przygotowywana jest wycena uwzględniająca informację na temat kosztu. W celu sfinalizowania zamówienia wystarczy przesłać do nas akceptację drogą mailową, zarówno jeśli chodzi o tłumaczenie pisemne, jak i ustne.

Na każde zapytanie skierowane do biura tłumaczeń L² - Language Consulting odpowiadamy w ciągu godziny w godz. 9.00 -17.00.

Proces realizacji - Jak zlecić tłumaczenie?

Oczywiście oprócz zamówienia składanego drogą mailową można skorzystać z metody tradycyjnej, czyli odwiedzić nas lub skontaktować się telefonicznie z biurem Language Consulting:

Tel.: 22 -622-47-69

Nasz profesjonalny Zespół zawsze dokłada wszelkich starań, aby sprostać indywidulanym oczekiwaniom Klientów.

Szkoła językowa L² Sp. z o.o. - Language Consulting i Szkoła języków obcych Cambridge School of English

posiadane certyfikaty, wyróżnienia, tytuły

Please publish modules in offcanvas position.