NOTE! This site uses cookies and similar technologies.

If you not change browser settings, you agree to it.

I understand

Dla kogo jest e-learning? Korzyści e-learning dla firm.

L²-Language Consulting stwarza dogodne warunki do podjęcia nauki:

  • osobom niepełnosprawnym
  • osobom mieszkającym w znacznej odległości od ośrodków akademickich lub często zmieniającym miejsce pobytu,
  • osobom, którym brakuje czasu na naukę języków w sposób tradycyjny, czyli czynnych zawodowo, wychowujących dzieci, często podróżujących

Bezpośrednie korzyści nauki języków obcych za pomocą e-learning:

Indywidualny tok nauki za pomocą e-learning
Każdy student może samodzielnie podnosić poziom swojej wiedzy, ma też możliwość dokładniejszego zgłębiania tych fragmentów umieszczonych na platformie e-learning, które są dla niego nowe, a pomijania tych zagadnień, które już świetnie zna.

Niezależność czasowa dzięki e-learning
Student może pracować nad poszczególnymi lekcjami w najbardziej dogodnej dla siebie porze i we własnym tempie nauki, poświęcając więcej czasu tym partiom materiału, które sprawiają mu większe trudności; w tradycyjnych kursach tempo narzucane jest całej grupie przez lektora.

Szeroka dostępność do materiałów pomocniczych na platformie e-learning
Student ma możliwość korzystania z zasobów wiedzy i informacji, do których nie miałby dostępu ze swojego miejsca pracy lub zamieszkania.

Efektywniejsze przyswajanie i zapamiętywanie informacji
Struktura hipertekstowa oraz multimedia wykorzystywana w elektronicznych szkoleniach sprawia, że uczestnik takiego szkolenia jest w stanie przyswoić dużo więcej informacji i zapamiętuje więcej szczegółów niż podczas szkoleń prowadzonych tradycyjnie.

Jednolity przekaz poprzez platformę e-learning
Informacje przekazywane studentom nie są uzależnione od kondycji psychicznej i fizycznej lektora oraz nie są wyznaczane przez poziom grupy, a każdy uczestnik otrzymuje dokładnie taki sam zestaw informacji merytorycznych. Dodatkowo treści platformy e-learning są na bieżąco modyfikowane i dostosowywane do potrzeb kursantów.

Czy e-learning jest drogi? E-learning jest zazwyczaj rozwiązaniem znacznie tańszym dla dużych grup słuchaczyi pozwala na znaczną redukcję kosztów w porównaniu ze szkoleniami tradycyjnymi. Szkolenia metodą e-learning eliminują wiele kosztów związanych z: wynagrodzeniem dla trenerów, wyżywieniem i zakwaterowaniem dla uczestników szkoleń, wynajmem/ utrzymaniem sal szkoleniowych, sprzętem, wydrukami czy też podróżą. Narzędzie to jest optymalnym rozwiązaniem i motywatorem dla pracowników terenowych, nie związanych z jednym miejscem pracy.

 

Unsere Schulen

cambridge school

Unser Blog

Unsere Profile

golden line logo

ln logo